Bathmate recenze – Vodní pumpa na zvětšení penisu

Bathmate recenze - Vodní pumpa na zvětšení penisu
 • Šetrnější nějž klasické pumpy
 • Průměrné a skutečně zvětšení 1cm
 • Bez trvalých výsledků
 • Můžete používat ve sprše a vaně
 • V kombinaci s vodou jsou účinky silnější
 • Je tam určité zdravotní riziko

Jednou z možností, jak zvětšit penis, jsou bezesporu vakuové pumpy. Jestliže se vám nezdá váš úd dostatečně velký, možná uvažujete o jeho zvětšení. Existuje několik způsobů, jak toho můžete dosáhnout. V Bathmate recenzi se budeme věnovat vakuové pumpě, podíváme se na všechny její kladné i záporné stránky, na to, jak funguje a jaká je její pořizovací cena – zda se vůbec vyplatí.

Porovnáme účinnost vakuové pumpy oproti jiným produktům na zvětšení penisu, především se ve srovnání zaměříme na kvalitní doplňky stravy. Vakuová pumpa Bathmate slibuje rychlé zvětšení mužství, zabránění předčasné ejakulaci a pomoc při problémech s prostatou. Kromě zvětšení údu se pyšní tím, že díky ní dosáhnete lepší, pevnější a dlouhotrvající erekce. Ovšem je to skutečně pravda?

Vodní vakuová pumpa Bathmate

Bathmate je vodní vakuová pumpa, která by měla jednoduše zvětšit penis a přinést tak požadované výsledky, kterých chcete dosáhnout. Výrobce se chlubí tím, že je nejprodávanější vakuovou pumpou, a to nejen u nás, ale také v zahraničí. Slibuje nárůst objemu penisu až o 3 cm, v délce dokonce o 8 cm, a to za poměrně nízkých nákladů – což ovšem není zcela pravdivé tvrzení.

Zkušenost: Z vlastních zkušeností a testů víme, že vakuové pumpy nabízí pouze dočasně zvětšení penisu, Pokud hledáte zvětšení s trvalými výsledky, potom spíše doporučujeme Vimax Pills, Xtrasize nebo Andropenis.

Rozdíl mezi klasickou a vodní vakuovou pumpou

Otestovali jsme BathmateObě vakuové pumpy přinesou stejný výsledek a pracují na stejném principu. Ovšem vodní vakuová pumpa Bathamte je rychlejší a efektivnější, a to právě díky využití vody. Dokáže totiž v kombinaci s vodou vytvořit mnohem silnější vakuum a větší podtlak, což vede k výraznějšímu zvětšení penisu, než při použití klasické vakuové pumpy. Teplá voda navíc napomůže prokrvení, což zlepší konečný výsledek.

S vodou je spojená zejména bezpečnost. Podtlak v pumpě Bathmate je za přístupu vody daleko větší, takže doba jejího použití se výrazně zkracuje. Tím můžete předejít komplikacím v podobě podráždění kůže a jejím barevným změnám – červené fleky. Ovšem ani v takovém případě se nevyhnete dalším rizikům.

Rizika použití vakuové pumpy

Použití vakuové pumpy je obecně velmi nebezpečné. Jestliže nedodržujete zásady, jak s vakuovou pumpou pracovat, můžete si vážně penis poškodit a způsobit bolestivé zranění. Mohou se objevit malé trhlinky nebo přímo natržení tkáně. Navíc může použití vakuové pumpy trvale poškodit topořivá tělíska v penisu, čímž si způsobíte vážné problémy s erekcí.

Stejně tak je vakuová pumpa nebezpečná, jestliže máte problémy s krevním oběhem, užíváte-li léky na tlak, máte cukrovku, popřípadě pokud trpíte na nebezpečné trombózy, tedy možnost krevní sraženiny. Lepší než nebezpečné vakuové pumpy jsou bezesporu doplňky stravy nebo cviky na zvětšení penisu. Popřípadě můžete využít přístroj Andropenis, avšak s ním jsou viditelné výsledky za delší dobu.

Výhody produktu či metody Výhody

 • zvětšení penisu až o  1 cm až 1,5 cm
 • pevnější a silnější erekce
 • prokrvení penisu a zlepšení jeho funkce
 • není potřeba lubrikant
 • pumpu můžete použít ve sprše
 • díky kombinaci s vodou využívá silnějšího podtlaku
 • v kombinaci s vodou se zlepšuje účinek a zkracuje doba použití

NEvýhody produktu či metody Nevýhody

 • pumpu byste neměli používat, máte-li problém s krevním oběhem
 • nelze užívat při problémech s krevním tlakem
 • zvyšuje se riziko trombózy
 • hrozí poškození topořivých tělísek v penisu
 • vážné nebezpečí zranění – trhlinky ve tkáni
 • poměrně vysoké pořizovací náklady

Zhodnocení a možné výhodnější alternativy

Bathmate bezesporu funguje, ovšem udávané zvětšení penisu v délce až 8 cm je nadsazené. Stejně tak to, že výrobce deklaruje dlouhodobost účinku. Účinky si udržíte jedině každodenním používáním, ovšem za velmi vysoké riziko poranění, které může být ve výsledku až nevratné. Proto produkt nedoporučujeme, v naší recenzi získal pouze 2 hvězdičky z 5.

Doplněk stravy Vimax

Vimax Pills- Zlepšení erekce a zvětšení penisuJestliže toužíte po dlouhodobém zvětšení penisu, navíc šetrnou přírodní cestou, doporučujeme spíše doplněk stravy Vimax Pills, který zvětší váš penis a navíc značně posílí erekci. Celkově je finančně přístupnější a bez rizika. Tento produkt zvítězil v testech dvakrát po sobě.

Cviky na zvětšení penisu

Cviky na zvětšení penisuDalší možnou alternativou jsou cviky na zvětšení penisu. Díky těmto lékařsky ověřeným cvikům můžete svůj penis zvětšit za pouhé 3 měsíce a to trvale. Cviky na penis pracují s topořivými tělísky šetrnou cestou. Využít můžete jeden z našich e-booků, které oproti internetu přináší opravdu bezpečné a otestované tipy a triky, včetně praktických ukázek cviků.

Andropenis

Andropenis - Extender, Natahovač penisuPoslední nabízenou alternativou je takzvaný Andropenis. Jedná se o poměrně účinný přístroj, avšak k dosažení výsledků ho musíte nosit několik hodin – nelze s ním spát, proto je poměrně časově náročné ho využívat. Taktéž jeho pořizovací cena je velmi vysoká.

Jestliže dáte na naše doporučení, v poměru cena/výkon, rozhodně nejlépe vychází tablety na zvětšení penisu a silnější erekci Vimax. Tento produkt se v našem hodnocení dlouhodobě umísťuje na prvních příčkách, stejný je ohlas u čtenářů, kteří opravdu pozorují výsledky. V kombinaci se cviky na penis se jedná o jedno z nejlepších řešení, jak zvětšit objem i délku penisu, bez doplňků stravy.

Cena za Bathmate

Bathamte vakuová pumpa se prodává ve třech různých modelech, které se od sebe liší především funkčností, velikostí a cenou.

 • Bathmate Herkules: jedná se o základní vakuovou pumpu Bathmate. Výrobce udává, že zvětší penis ve své délce až o 5 cm a obvod o 40 %, a to s okamžitými výsledky. Cena je poměrně přijatelná – 2 500 Kč.
 • Bathmate Goliath: střední model od Bathmate, podle výrobce určený pro ty, kteří chtějí mít délku penisu alespoň 20 cm, jeho účinnost by měla být o 30 % větší než v případě modelu Herkules, navíc penis prodlouží až o 7 cm. Avšak cena je relativně vysoká, přesně 4 700 Kč.
 • Bathmate Hydromax: nejvyšší model od výrobce, podle kterého se jedná o vůbec nejlepší vakuovou vodní pumpu. Účinnost by měla být až o 35 % větší než u Goliath a navíc by v délce penisu měla přidávat 8 cm. Bathmate udává, že se jedná o nejvíce používanou vakuovou pumpu v porno průmyslu, kterou využívají největší hvězdy. Cena se pohybuje od 3 400 Kč.

Video ukázka Bathmate Herkules

Zkušenosti mužů užívajících Bathmate Herkules

Jestliže máte vlastní zkušenosti, přispějte s nimi do této recenze. Můžete tak produkt doporučit ostatním uživatelům, nebo ho naopak zkritizovat. Zakládáme si na pravdivosti informací, proto, prosím, piště opravdu vlastní prožité zkušenosti. Jedině tak můžeme ostatním čtenářům pomoci se objektivně rozhodnout, zda produkt opravdu stojí za vyzkoušení.

„Asi před půl rokem jsem si koupil Bathmate Herkules. První měsíc jsem ho používal docela často, ale postupem času byla bolest při podtlaku nesnesitelná. Zvětšení penisu bylo samozřejmě jen dočasné.“ Pavel, 46 let, Olomouc

„Bathmate používám každý den. Jednoznačně účinek má, ale musíte na to jít hned. Zvětšení penisu je jen dočasné a rozhodně ne o tolik cm, co výrobce popisuje.“ Martin, 52 let, Ostrava

„Produkt jsem si zakoupil asi před měsícem a od té doby jsem ho zkusil jen několikrát. Co vám budu nalhávat, leží v šuplíku, protože nehodlám riskovat zranění. Následně jsem začal užívat doplňky stravy na zvětšení penisu, konkrétně Vimax.“ Jan, 49 let, Praha

[WPCR_INSERT]
2017-11-22T09:39:02+00:00

Napsat komentář