Chirurgické zvětšení penisu: operace, která se může vyplatit, ale je skutečně bezpečná?

Chirurgické zvětšení penisu: operace, která se může vyplatit, ale je skutečně bezpečná?

Velká část mužů není spokojena s velikostí svého penisu. Dokazuje to nedávný průzkum, který říká, že nespokojeno je téměř 63 % mužů. Muži totiž považují svůj penis za symbol mužství a větší penis jim dodává sebevědomí – stejně jako ženy vnímají svá ňadra.

Na druhou stranu jsou ale i muži, kteří mají skutečně malý penis a to značně ovlivňuje jejich psychiku, zvláště když má dojít k pohlavnímu styku. 

Psychika přitom hraje důležitou roli při sexu. Penis se musí dostatečně ztopořit a prokrvit, pokud se tak nestane, nikdy nedosáhne svých maximálních rozměrů – pomůže v tom například kotvičník zemní, který penis velmi dobře stimuluje

Plastická operace ženských prsou nebo mužského penisu je dnes naprostým standardem. Přesto se většinou mnoho lidí pozastaví nad plastickou operací penisu, zatímco zvětšení prsou nikoho už neznepokojuje. Právě to je jeden z důvodů, proč vám přinášíme další článek na toto téma.

Chirurgické zvětšení penisu je dnes naprosto běžné. Na druhou stranu ale existují i jiné, v mnoha případech lepší a bezpečnější možnosti, jak zvětšit penis. 

Chirurgické zvětšení penisu ve zkratce

Prodloužení penisu se běžně provádí jednou z nejstarších a zároveň nejúčinnějších metod – naříznutím závěsných vazů nad penisem. Tyto vazy penis přidržují u stydké kosti a do velké míry ovlivňují i zakřivení penisu mezi kořenem a tělem penisu.

Pokud dojde k jejich naříznutí, penis poklesne směrem dolů, čímž dochází k prodloužení penisu přibližně o 2–4 cm. Takový je postup při plastické operaci penisu. 

TIP: Penis vypadá opticky ještě větší, pokud odstraníte jeho ochlupení. Zvětšit ho tak můžete opticky v šířce i délce. Navíc naprostá většina žen upřednostňuje odstranění ochlupení, které je navíc mnohem více hygienické. 

Prodloužení penisu bohužel není tak účinné a jednoduché jako zvětšení poprsí u žen. Nelze využít žádní silikonové implantáty, zvětšit penis vlastním tukem a podobně.

Prakticky totiž není možné udělat jakýkoli větší zákrok přímo do penisu, protože velmi lehce dojde k porušení topořivých tělísek, což může mít velmi nepříjemný vliv na zakřivení penisu, kdy dojde k jeho nadměrnému ohnutí a pnutí na místě poranění a je velmi těžké se nežádoucího zakřivení penisu zbavit. 

Vyplatí se podstoupit rizika při prodloužení penisu?

Zvětšení penisu chirurgicky je spíše metodou na vzestupu, oblíbenost stále stoupá. Známe však i jiná, mnohem více šetrnější metody zvětšení penisu, než je právě plastická operace. Měli byste mít na paměti, že jakýkoli takový zásah do penisu může mít nepříznivý vliv na citlivost penisu a erekci, dokonce může dojít ke změnám v jeho tvaru.

Volba, zda chirurgické zvětšení penisu skutečně podstoupíte, samozřejmě záleží jen na vás. Každopádně ještě než se tak rozhodnete, měli byste znát možná rizika

Penis můžete zvětšit i krátkodobě, například těsně před samotným sexem. Vakuové pumpy jsou k tomu skvělou pomůckou, které rozšíří penis a prodlouží ho po čas styku s partnerkou. Trvalých výsledků se však nedočkáte. 

Plastickou operaci penisu nejčastěji paradoxně podstupují muži, kteří mají ve skutečnosti naprosto normální rozměry penisu. Statistika říká, že průměrná a běžná délka penisu v přirozeném stavu je přibližně od 8,5 do 10 cm, ve ztopořeném stavu pak od 13 do 16,5 cm.

Je to i váš případ? Pokud ano, vystavujete se rizikům spojeným s plastickou operací penisu zcela zbytečně – v takovém případě často zákrok nedoporučují ani samotní lékaři. 

  • riziko poškození nervů okolo vazů penisu
  • poškození žil v této oblasti
  • nevýhoda poměrně nevýrazného zvětšení
  • nevýhoda menší pevnosti penisu ve ztopořeném stavu vlivem naříznutí úponů
  • horší udržení penisu v jakémkoli směru
  • vyšší nestabilita penisu v pochvě
  • nerozšiřuje penis, pouze ho prodlužuje
  • zákrok neřeší jakékoli sexuální dysfunkce
  • operace vyjde na desítky tisíc, průměrně okolo 60 000 Kč

Výhody chirurgického zvětšení penisu

Bezesporu největší výhodou je, že plastická operace penisu je skutečně prokazatelně účinná, na rozdíl od jiných metod a postupů, které často nemají žádný přínos. Velkou výhodou také je, že operace je velmi rychlá a můžete se tak těšit na zvětšení penisu o 1,5 až 4 cm prakticky ihned po zákroku, pokud pomineme krátkou rekonvalescenci.  

5 jedinečných tipů, jak zvětšit objem penisu

5 jedinečných tipů, jak zvětšit objem penisu

Jak probíhá operace prodloužení penisu

Ze všeho nejdříve vás čeká indikace, tedy posouzení vašeho problému lékařem, nejčastěji přímo plastickým chirurgem. Ten se zaměřuje při indikaci zejména na to, jestli je pro vás skutečně zvětšení penisu chirurgicky nutné. Bere v úvahu průměrnou velikost penisu, kterou porovnává s vaším penisem a podle toho doporučí další postup.

Mnohdy totiž není operace nutná, vzhledem k tomu, že průměrná hloubka pochvy je stejně mezi 10 až 14 cm a největší počet nervových zakončení, které mají největší vliv na erotickou stimulaci, je přímo u vchodu. Délka penisu tak není tolik rozhodující jako právě jeho šířka. 

Přitom plastická operace penisu nedokáže zvětšit penis v šířce, ale pouze v délce. Pokud chcete zvětšit penis také v šířce, měli byste využít některou z těchto unikátních metod, jak zvětšit penis, a to bez operace.

Pokud se lékař s pacientem domluví a indikace je vyhodnocena správně, zvolí se správný operační postup. Lékař buď zvolí jeden větší řez u úponů penisu okolo stydké kosti, nebo dva menší postranní řezy ve stejné lokalitě.

Nelze říci, že jeden nebo druhý řez by byl účinnější, rozlišují se především kvůli zachování a ochránění nervů a cév v této oblasti. Pokud se zvolí operační postup, následuje samotný zákrok. 

Nejprve se precizně od řezu přistoupí k preparaci dané lokality a lékař postupuje směrem ke sponě stydké kosti. Velmi dobré je v tomto případě využití takzvané mikrochirurgické optiky, díky čemuž bude postup daleko přesnější. Pak následuje částečné nebo úplné přerušení úponu, který přitahuje penis ke stydké kosti, díky tomu se penis uvolní a prodlouží.

Pooperační prognóza je většinou velmi dobrá, a pokud během operace proběhne vše bez komplikací, v tuto chvíli už většinou žádné nenastanou. Průměrně 6–8 den po zákroku je možné odstranit stehy.

Námi ověřené tipy na zvětšení penisu

Námi ověřené tipy na zvětšení penisu

Kliniky, které doporučujeme pro plastickou operaci penisu

Přestože si možná myslíte, že prodloužení penisu by každá klinika měla zvládnout víceméně stejně kvalitně, není to pravda. Skutečný úspěch jakékoli operace, zvláště pak těch v plastické chirurgii, záleží na zkušenostech operatéra a samozřejmě na úrovni kliniky jako takové.

Proto jsme pro vás vybrali takové kliniky, u kterých nemusíte mít strach zákrok podstoupit – avšak pozor, ani to nezaručuje dokonalý výsledek bez komplikací. 

Bezpečnější alternativy k plastické operaci penisu

Jak už jsme několikrát zmínili, existují i jiné, lepší, možnosti zvětšení penisu. Na mysli máme především doplňky stravy na přírodní bázi. Riziko je u nich prakticky nulové, ale výsledky už po 3–4 měsících prokazatelné, i když často velmi individuální.

Mezi čtenáři nejpopulárnější a námi nejlépe hodnocený produkt Vimax Pills nebo Xtrasize přináší dlouhodobé zvětšení penisu v jeho délce i šířce – šetrnou neinvazivní metodou.

Napsat komentář