Kotvičník zemní neboli Tribulus terrestris výrazně zvětší objem penisu

Kotvičník zemní neboli Tribulus terrestris
 • Ovlivňuje velikost penisu
 • Podporuje mužskou erekci
 • Zvyšuje produkci testosteronu
 • Zrychluje metabolismus
 • Podporuje růst svalové hmoty
Kde zakoupit kotvičník zemní

Zvětšení penisu může představovat na první pohled neřešitelný problém, ovšem nezoufejte. Jestliže jste přemýšleli i vy o tom, že si necháte zvětšit penis, ale nechcete podstoupit chirurgickou operaci, která s sebou přináší značná rizika nejen v podobě poškození topořivých tělísek, a navíc je finančně velmi nákladná, přinášíme vám jednoduché a šetrné přírodní řešení.

Tribulus terrestris neboli také kotvičník zemní, je jednoletá bylina, která se odedávna využívá v přírodním léčitelství, zejména v Číně a Japonsku, ovšem v poslední době se značně rozšířila po celé Evropě a také u nás. Začaly s ní experimentovat i renomované farmaceutické společnosti, které přidávají výtažek z kotvičníku do přípravků léčících erektilní dysfunkci.

„Kotvičník zemní představuje finančně nenákladnou a přitom účinnou metodu zvětšení penisu. Obsahují ho také nejvýkonnější doplňky stravy na zvětšení penisu jako je Vimax, Primulus nebo Xtrasize.“

Nicméně podpora erekce je spíše vedlejší funkce Tribulusu, jeho hlavní tajemství spočívá v tom, že příznivě ovlivňuje objem penisu – dokáže ho zvětšit. Hlavně proto je obsažen v doplňcích stravy jako je Vimax nebo XtraSize. Právě tyto přípravky slibují zvětšení penisu až o několik centimetrů a uspěly velmi dobře v našich recenzích, kde je mimo jiné testovali samotní čtenáři.

Zvětšení penisu až o několik centimetrů

Přípravky Vimax Primulus a XtraSize slibují zvětšení penisu až o několik centimetrů. Velký podíl na tom má právě kotvičník zemní, který je v přípravcích ve velké míře obsažen. Objem, tedy i velikost penisu, je samozřejmě dána fyziologickými předpoklady, ve stavu erekce se velikost odvíjí převážně od faktu, kolik krve dokáží pojmout topořivá tělíska.

Mužská erekce je proces, kdy se topořivá tělíska naplní krví a tím se zvětší objem penisu. V údu jsou 3 topořivá tělíska, nacházející se podél jeho vnitřní strany, objem je závislý zejména na dvou větších –  corpora cavernosaa. Tribulus terrestris ovlivňuje funkci topořivých tělísek a napomáhá jím pojmout mnohem větší množství krve než za normálního stavu.

„Tribulus terrestris dokáže ovlivnit velikost vašeho penisu a navíc zvyšuje kvalitu erekce.“

Po užívání kotvičníku jsou tyto tělíska zdravější a větší. Jako každé jiné podobné tkáni, ani jim neprospívá nezdravý životní styl, nadměrná konzumace alkoholu a kouření. V podstatě na ně má podobný vliv jako na cévy, které jsou vlivem nezdravého životního stylu zanášeny. Kotvičník pomáhá takové cévy rozšířit a zprůchodnit, při pravidelném déletrvajícím užívání dokáže rozšířit i topořivá tělíska v penisu.

Kotvičník zemní neboli Tribulus terrestris

Kotvičník zemní nejen penis zvětší, ale výrazně podpoří erekci

Studie dokázaly, že tribulus terrestris zvyšuje také hladinu testosteronu a jiných mužských hormonů, čímž prokazatelně působí na mužské libido. Testosteron vyvolává větší chuť po sexu a ovlivňuje potenci. Při užívání kotvičníku zemního může být vaše erekce mnohem pevnější a dlouhotrvající. Podle výsledků studií, se očekávané účinky dostaví asi během tří měsíců.

Kotvičník využívají také sportovci, protože ovlivňuje růst svalové hmoty a celkově metabolismus, který zrychluje, díky čemuž dochází například k rychlejšímu pálení tuků. Mezi další kladné účinky patří navození celkového pocitu harmonie, působí tak na nervovou soustavu. S pocitem klidu se zároveň zlepšuje zažívání.

Nicméně hlavním přínosem kotvičníku zemního je právě působení na cévy a tkáně, které rozšiřuje a dokáže tak přírodní cestou zvětšit velikost penisu.

Kde zakoupit produkt

 

Bylina, která nemá žádné vedlejší účinky

Většina bylin je nějakým způsobem zároveň lehce toxická, zejména kvůli obsahu některých tříslovin a dalších látek. Toxicita samozřejmě nemůže ovlivnit lidské zdraví, ovšem může způsobit menší komplikace u náchylnějších jedinců. Kotvičník zemní žádné vedlejší účinky nezpůsobuje, dokonce ani nezvyšuje krevní tlak jako většina jiných bylin s podobným účinkem.

+ Výhody kotvičníku zemního

 • dokáže ovlivnit velikost penisu
 • příznivě působí na cévy a tkáně
 • podporuje mužskou erekci
 • ovlivňuje produkci testosteronu
 • podporuje růst svalové hmoty
 • zrychluje metabolismus
 • působí příznivě na nervovou soustavu
 • zlepšuje zažívání
 • nemá žádné vedlejší účinky

Kotvičník se pouze z hlediska prevence nedoporučuje užívat, jako většinu ostatních bylin, jestliže trpíte onemocněním jater nebo žaludečními vředy.

Složení kotvičníku a obsah účinných látek

Obsahem byliny jsou především fytosteroly, tedy rostlinné anabolické steroidy. Jejich obsah je v kotvičníku poměrně vysoký, oproti podobným bylinám. Nejvíce účinných látek se nachází v květech, plodech a kořenech. Ovšem běžně se při zpracování využívá celá rostlina, včetně stonku a listů, protože účinné látky jsou obsaženy i v nich, i když ne v tak vysoké míře.

„Kotvičník zemní nezpůsobuje žádné vedlejší účinky, naopak přináší mnoho pozitivních účinků a užívat ho může prakticky každý.“

Kotvičník zemní nadále obsahuje asi 150 mg vitamínu C, je bohatý na alkaloidy, glykosidy, pryskyřice a třísloviny. Běžně se suší a užívá formou čajových nálevů. Nicméně nejšetrnější je zpracování na úrovni farmaceutiky, které zachovává až 90 % účinných látek. Tyto výtažky jsou použity právě u přípravků na zvětšení penisu, většinou založených na přírodní bázi.

Zkušenosti uživatelů kotvičníku

Jestliže patříte mezi uživatele této byliny podporující zvětšení penisu, přispějte svým postřehem. Nebojte se pochlubit svými úspěchy, jakého zvětšení jste díky Tribulusu dosáhli. Můžete také sdělit, v jaké formě jste ho užívali, zda se jednalo o klasicky sušenou směs nebo naopak doplňky stravy ve formě tablet. Motivujte čtenáře k tomu, aby i oni vyřešili svůj problém se zvětšením údu.

Produkty obsahující výtažek z kotvičníku zemního

Vzhledem k ověřeným účinkům kotvičníku na zvětšení penisu za pomocí rozšíření topořivých tělísek, se běžně přidává jako účinná látka do některých doplňků stravy, které mají za úkol podporovat zvětšení penisu. Někdy je podíl kotvičníku větší, jindy naopak menší, opravdu záleží na konkrétním produktu. I podle toho se následně projevuje účinnost přípravků v praxi.

Doporučit můžeme například přírodní doplňky stravy Vimax Pills a XtraSize, ve kterých je Tribulus terrestris obsažen ve velké míře, a které prokazatelně zvětšují mužský penis. Oba tyto produkty jsme testovali a výsledky vyšly v našich recenzích. Jejich účinnost je v podstatě srovnatelná, nicméně na velikost penisu lépe působí přípravek XtraSize, Vimax Pills ve větší míře ovlivňuje erekci.

Kde zakoupit produkt
2017-11-28T11:20:39+00:00

Napsat komentář