Mikropenis: jaký je život s extrémně malým přirozením?

Mikropenis: jaký je život s extrémně malým

Ve světové populaci existuje zhruba 0,6 % mužů, kteří trpí zvláštní anomálií. Mluvíme o majitelích takzvaného mikropenisu. Jedná se tak o poměrně vzácný případ penisů, které bychom skutečně mohli klasifikovat jako velmi malé.

Vedou se spory o tom, zda je na místě mluvit o lékařské diagnóze, nebo zkrátka jde pouze o jedince na úplné spodní hranici možné velikosti penisu. Je pochopitelné, že mikropenis přináší mnoho komplikací od močení po sexuální život. Často je spojen s psychickými potížemi.

Hledáte způsob, jak zvětšit svůj penis? Přečtěte si o 7 ověřených tipech na zvětšení penisu a zjistěte, jaké máte možnosti.

Mikropenis je plně vyvinutý, ale miniatura

Od jaké velikosti je na místě označovat pánské přirození jako mikropenis? Uvádí se, že hraniční délka je 7 cm ve vzrušeném stavu. Měřit penis ve chvíli, kdy je ochablý, nemá význam. Po propočítání délek můžeme říci, že mikropenis je přibližně 2,5× menší než běžné penisy. I při své abnormálně malé délce je ale plně vyvinutý. Zbytek pohlavního ústrojí má přitom zcela normální velikost.

Někteří muži ve snaze zvětšit své přirození zvažují chirurgický zákrok. Zjistěte, jaké jsou výhody a jaká jsou rizika takové operace.

Ty nejmenší mikropenisy měří při erekci pouze mezi 3 až 4 cm. Nejmenší zaznamenaný penis na světě při ztopoření měřil jen 1,5 cm. To, že něco není v pořádku, se dá rozeznat už po porodu. Nápadný je nepoměr mezi šourkem a extrémně zakrslým penisem. Je to právě dětství, kdy se dá abnormálně malý penis efektivně léčit, proto je důležité včasné určení diagnózy. Obzvlášť u chlapců může být ale penis na první pohled malý i z jiných důvodů, mezi typické příčiny patří obezita.

Prohlédněte si fotografie extrémně malých penisů

Na první pohled je nápadný kontrast mezi plně vyvinutým šourkem a hrází a zakrslým penisem. Níže si můžete prohlédnout příklady takovéto diagnózy. V klidovém stavu takto malý penis v podstatě vůbec nevystupuje.

Ve stavu vzrušení dosahuje mikropenis neobvykle krátké délky. V některých případech erekce na první pohled vůbec nejde poznat. Těla s extrémně krátkými penisy tak někdy můžou působit až ženským dojmem.

fotografie extrémně malých penisů

Genetická odchylka, která dokáže pořádně zkomplikovat život

I v tuto chvíli vědci příčinu mikropenisu intenzivně zkoumají. Podle všeho tento problém vzniká už během vývoje plodu. Nejčastěji se za důvod vzniku mikropenisu označuje chyba v pohlavních chromozomech.

Později pak není podvěsek mozkový schopen produkovat dostatečné množství testosteronu a gonadotropinu. Právě to jsou ale hormony, které mají na začátku puberty a v průběhu dospívání zásadní vliv na vývoj a správné fungování mužské reprodukční soustavy.

„Tento problém vzniká už během vývoje plodu. Až v polovině případů může za vznik mikropenisu nedostatečné vylučování pohlavních hormonů testosteronu a gonadotropinu. V poslední době se do životního prostředí uvolňují pesticidy, které u dětí můžou způsobovat vývojové vady.“

Až v polovině případů za vznik mikropenisu může právě nedostatečné vylučování těchto důležitých hormonů. Není tomu tak ale vždy, chyby se můžou objevit i v jiných, nepohlavních, chromozomech. V poslední době se ukazuje, že vliv může mít i vysoký stupeň civilizačního vývoje. Do životního prostředí se začínají nekontrolovaně uvolňovat pesticidy, které u dětí můžou způsobovat různé vývojové vady.

TIP: Dosáhněte větší velikosti a šířky s TOP prášky na zvětšení penisu

5 tipů, jak zažít kvalitní sex i když máte malý penis

Většina psychických problémů vázaných na mikropenis vzniká ze strachu, že muž nebude pro svou partnerku dostatečně atraktivní a nedokáže ji uspokojit. Dobrá zpráva je, že to vůbec nemusí platit. Ne všechny ženy preferují sexuální partnery s velkým přirozením. Pro mnoho žen může být takový styk dokonce bolestivý, a proto dávají přednost penisům s menšími rozměry.

  1. Experimentujte

Nebojte se objevovat nové způsoby, jak uspokojit svůj protějšek i sebe. Malý penis přináší velký prostor pro hledání alternativních způsobů, jak dojít k orgasmu. Takový prožitek může být dokonce hlubší a kvalitnější než při klasickém pohlavním styku.

  1. Nepodceňujte předehru

Dostatečně dlouhá sexuální předehra je dvojnásob důležitá, pokud jste majitelem malého penisu. Vaše partnerka zcela jistě ocení, když se jí budete před samotným stykem náležitě věnovat. Pokud partnerku dokážete pořádně vzrušit, odměnou vám bude neopakovatelný sexuální zážitek a její dokonalé uspokojení.

  1. Vyberte tu správnou polohu

Klíčové je, abyste zvolili správnou pozici. Pokud máte malý penis, určitě vyzkoušejte některou z variant sexu zezadu. Zapojit můžete i různé kusy nábytku, fantazii se meze nekladou. Pokud preferujete, aby partnerka byla na zádech, vyzkoušejte polohu, kdy si opírá nohy o vaše ramena. Pro vhodný úhel průniku můžete partnerčinu pánev podložit polštářem.

  1. Vyzkoušejte anální sex

Pokud bude vaše partnerka s análním sexem souhlasit, vyzkoušejte ho. Pro muže s malým penisem se jedná o obzvlášť vhodný způsob pohlavního styku. Anální otvor je totiž užší a těsnější než pochva, takže muž pociťuje daleko intenzivnější dráždění. Vzhledem k velikosti penisu se navíc partnerka nemusí obávat nepříjemných pocitů, které jsou s análem často spojovány.

  1. Zapojte návleky nebo připínací penisy

Jestli chcete své partnerce dopřát pocit ze skutečně hlubokého průniku, pomozte si prodlužujícími návleky na penis. Existují i návleky se speciálním povrchem, kterým můžete partnerku ještě více dráždit. Pokud máte extrémně malý penis, inspirovat se můžete také lesbickým sexem a vyzkoušet připínací penis.

Léčba je omezená, zvětšit penis ale je možné

Léčba v pravém slova smyslu je možná jenom do určitého věku. Účinná přestává být nejpozději na konci puberty. Její podstata spočívá v nitrožilním podávání scházejících pohlavních hormonů – tedy testosteronu a gonadotropinu. Proto je důležité mikropenis lékařsky podchytit včas. Pokud se to podaří, má hormonální léčba velmi slušné výsledky.

Pokud se rozhodnete užívat doplňky stravy na zvětšení penisu, ujistěte se, že investujete peníze do skutečně fungujícího preparátu. Chybu neuděláte s Vimaxem i s přípravkem XtraSize.

V dospělosti jsou už možnosti omezenější. V dnešní době jsou ve velké oblibě především doplňky stravy. Ty s kvalitním složením bývají doopravdy účinné a jde s nimi dosáhnout překvapivých výsledků. Oblíbenou metodou nevyžadující žádné náklady jsou cviky na zvětšení penisu. Razantním řešením je chirurgický zákrok. Operace bývá doprovázená nejrůznějšími riziky, a proto není příliš rozšířená.

Malý penis není neřešitelný problém

V dnešní době už existují bezpečné a šetrné metody, jak malý penis zvětšit. Pokud se rozhodnete vyzkoušet cviky na penis nebo speciální doplňky stravy, můžete jen získat. Mikropenis zkrátka není důvodem ke studu. Mnoho jeho majitelů si na něm dokonce zakládá. Právě těmito muži byste se měli inspirovat.

 „Délka penisu trápí daleko více muže než ženy. Zatímco přes 80 % žen je s velikostí penisu svého partnera spokojeno, mužů, co jsou se svým přirozením spokojeni, je sotva polovina.“

Pokud jste majiteli abnormálně malého přirození, nepodléhejte depresi. Jak jsme si ukázali, malý penis můžete v posteli dokonce proměnit ve výhodu. Partnerce nebude záležet ani tak na velikosti, jako na tom, jak rafinovaně ji dokážete uspokojit. I když se vás společnost snaží přesvědčit, že úspěšní můžete být jen s pořádně velkým penisem, není to pravda. Základ úspěchu zkrátka spočívá jinde.

2019-11-14T10:08:40+00:0022.11.2019|Nemoci, Novinky, Tipy a Triky|

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.