Předčasná ejakulace: mizerný sex, který se promítne nejen do vztahu

Možná to zná velká spousta z vás. Sex máte rádi a užíváte si ho, ale na druhou stranu z něj nikdy nic pořádně nemáte, protože dosáhnete vyvrcholení až příliš rychle – vlastně v porovnání s partnerkou prakticky ihned. Ať si to připustíte nebo ne, v takovém případě trpíte problémem předčasné ejakulace. Předčasná ejakulace se bohužel vyskytuje u mnoha mužů a rozhodně není zanedbatelnou komplikací.

„S partnerem máme úžasný vztah. Máme spolu dvě děti, úžasně se stará o rodinu, ale sex s ním stojí za nic. Nakonec jsem si našla milence, i když ho stále miluji.“ Věra, Hradec Králové

Velká spousta vztahů končí podobně jako případ Věry. Předčasná ejakulace je totiž větší problém, než by se vám mohlo na první pohled zdát. Sex je samozřejmě přirozenou součástí vztahu – neodmyslitelnou a zcela přirozenou. Nevybouřená sexuální energie může mezi partnery způsobovat napětí, neshody a zbytečné konflikty. S předčasnou ejakulací vám pomůže například sexuolog, ale pokud se až příliš stydíte, můžete vyzkoušet účinné doplňky stravy.

Problém s předčasnou ejakulací

Jak ukazují některé zdravotnické studie, s problémem předčasné ejakulace se během svého života setká každý z nás. Do jisté míry, zejména v situacích abnormně velkého vzrušení, je to přirozená reakce, ovšem pokud se předčasné vyvrcholení u mužů objevuje častěji, tedy opakovaně, může to značit skutečný problém. Přestože se předčasnou ejakulací lékaři zabývají, je těžké ji nějak klasifikovat a vymezit – může být způsobena až příliš mnoha faktory.

Trpíte předčasnou ejakulací a ničí vám vztah s partnerkou, kterou milujete? Vyzkoušejte přírodní produkt Vimax, který vaši ejakulaci nejen oddálí, ale posune váš sex na zcela novou úroveň. Překvapte partnerku ještě dnes divokým a hlavně dlouhým sexem.

Příznaky předčasné ejakulace a její negativní dopady

Z fyziologického hlediska není předčasná ejakulace nic jiného než příliš brzký výron semene. Muž tedy dosáhne orgasmu velmi brzy, o dost dříve než partnerka, která potom ze sexu nemá prakticky vůbec nic – muž ji zkrátka nedokáže dostatečně uspokojit. Na druhou stranu je taková klasifikace sporná, protože mužský penis nikdy nebyl primárně stvořen k tomu, aby dovedl partnerku k vrcholu, nýbrž k samotnému rozmnožování. Přesto je předčasná ejakulace akutní problém, který je třeba zavčas řešit.

  • při předčasné ejakulaci si pohlavní styk neužije ani jeden z partnerů
  • způsobuje zbytečné napětí ve vztahu
  • může být motivací pro vaši partnerku, aby si našla milence
  • má negativní vliv na psychický stav muže, který se cítí „naprosto k ničemu“
  • podobný vliv má také na psychiku ženy, která je zklamaná a frustrovaná
  • u jednoho z partnerů může vést k naprosté rezignovanosti na sex

Nejčastější příčiny předčasné ejakulace

Stejně jako například u problémů s erekcí můžeme příčiny dělit na fyzické a psychické, stejné je to v případě předčasné ejakulace. Mezi fyzické příčiny patří například zánět prostaty, který však můžete léčit nebo naopak vady, které jsou vrozené – příliš krátká uzdička. Co se psychických příčin týká, u nich je to složitější, protože příčin může být skutečně mnoho. Nicméně nejčastěji je na vině nezkušenost nebo únava – tyto dva faktory mohou být zároveň i příčinami problémů s erekcí.

Nezkušenost se u mužů projevuje v nadměrném stresu a nervozitě při sexu – to vede ke dvěma možnostem. Jednou z nich je předčasná ejakulace, druhou porucha erekce, kdy se penis prakticky ani neztopoří. Jako pojistku, aby nedošlo ani k jedné možnosti využijte XtraSize.

Jak oddálit ejakulaci jednou provždy?

Jestliže se rozhodnete předčasnou ejakulaci řešit, dospěli jste k tomu nejlepšímu možnému rozhodnutí. Možností, jak se příliš brzké ejakulace zbavit je skutečně několik. Otázkou je, nakolik je potřeba prodloužit sex, aby vaše partnerka byla skutečně spokojena – to je samozřejmě individuální, nicméně obecně se podle statistik udává, že pohlavní styk, při kterém jsou oba partneři spokojeni, trvá přibližně 15 minut.

Abyste mohli mít sex déle a oddálit ejakulaci, musíte nejprve dosahovat pravidelného vyvrcholení. Jestliže muž neměl dlouho orgasmus a zároveň je v pořádku jeho hladina testosteronu, jen těžko oddálí své vyvrcholení, má-li sexu nedostatek.

Umělá vagína STU pro nefalšovaný prožitek

Můžete si tak pořídit dokonalou pomůcku, která vám pomůže dosahovat pravidelného vyvrcholení, navíc velmi příjemným způsobem. Mluvíme o jedinečné umělé vagíně STU, která je mezi muži velmi oblíbená. Pokud se ptáte, proč je tak dokonalá a jedinečná, je to proto, že její materiál je z 97 % shodný s lidskou kůží, dopřejete si tak téměř opravdový sexuální zážitek. Speciální tvar STU vagíny pomáhá mužům oddalovat ejakulaci, podle recenzí úspěšně.

Cviky na penis zlepší erekci a oddálí ejakulaci

Zajímavou alternativou, která vám pomůže oddálit ejakulaci, jsou nepochybně cviky na penis. Nejsou však pro každého – jsou náročné na techniku a potřebujete dávku trpělivosti, protože výsledků nedosáhnete hned. Přesto je pro oddálení ejakulace skutečně doporučujeme, a to není zdaleka vše, v čem vám pomohou. Správným a pravidelným cvičením můžete dosáhnout i zvětšení penisu, podpořit pevnější a déletrvající erekci a celkově kladně ovlivnit funkčnost penisu. Navíc jsou nejméně nákladným řešením.

  • oddálit ejakulaci můžete zkusit i změnou sexuálních poloh
  • pokud provozujete sex s kondomem, využijte silnější kondomy – jsou spolehlivější a navíc neumožňují takovou citlivost
  • znecitlivující gel a podobné přípravky mohou být také vhodným řešením
  • když cítíte, že přichází vyvrcholení, stiskněte pevně palcem a ukazováčkem žalud, tím ejakulaci na chvíli oddálíte – můžete toho využívat opakovaně
2018-05-03T11:27:55+00:00 17.5.2018|Funkčnost metod|

Zapojit se do diskuze