Reference2017-06-08T12:29:09+00:00

Miloš F. (31 let)

Měl jsem odjakživa malý penis (9,5 cm), nikdy mi to nevadilo, ale chtěl jsem s manželkou vyzkoušet nové polohy, které bohužel nešli s mou velikostí. Proto jsem začala vyhledávat stránky na zvětšení penisu. Je v tom úplný chaos, proto jsem rád, že jsem narazil na stránky delsipenis.cz, kde jsem našel ten pravý a účinný produkt Andropharmia penis. Jsem rád, že jsem si ho objednal, využívám ho již 4 měsíce a zvětšil se mi úd o 2,1 cm. Všem doporučuji, kteří chtějí rychlý produkt na zvětšení penisu.

Lumír S. (25 let)

Všem vřele doporučuji stránky delsipenis.cz, kde mi pomohli najít ten pravý produkt na zvětšení penisu. Objednal jsem si Andropharmia penis + Andropenis nevěřím takovým produktům, ale říkal jsem si, proč to nevyzkoušet. Přítelkyně si již po měsíci všimla výsledků a po měření, se mi zvětšil penis o 0,9 cm za měsíc a půl.

Miloš L. (29 let)

Mám od dětství problémy s malým penisem. Vždy se mi smáli kamarádi a ztratil jsem mnoho vztahů. Proto jsem hledal ten nejúčinnější produkt na zvětšení penisu. Díky těmto stránkám jsem si vybral produkt, který je prověřený a o certifikovaný. Jsem rád, že jsem narazil na stránky delsipenis.cz.

Lukáš O. (37 let)

Nehledal jsem nějak produkt na zvětšení penisu, protože se svou velikostí jsem spokojen, ale manželka mi tento produkt zakoupila z důvodu, abych měl prý více chuť na sex. Andropharmia penis bych nebral pokud by nebyl vyroben z přírodních látek a po měsíci jsem měl úd větší o 0,5 cm a chuť na sex byla neustálá. Proto všem doporučují tento výrobek.

Mirek P. (22 let)

Měl jsem problémy si udržet delší vztah vztah, díky velikosti penisu. Nezajímají mě podvodné produkty, které jsem nalezl na internetu. Ale stránku delsipenis.cz, mi doporučil kamarád, tak jsem neváhal a vyzkoušel produkt Andropharmia Vigor. Mám již přítelkyní 8 měsíců a penis se zvětšil ze 7,5 cm na 12,1 cm. Proto dávám palec nahoru.

Ladislav M. (31 let)

O těchto stránkách jsem se dozvěděl od kamaráda, který mluvil o cvik-ách na zvětšení penisu sice jako, že by to nikdy neudělal atd.. Mě to nedalo a navštívil jsem je. Vyzkoušel jsem jak cviky na zvětšení penisu, tak Vimax, který nejen podporuje zvětšení údu, ale také zlepšuje poruchy erekce. Zhruba po měsíci jsem viděl nepatrné zvětšení údu ( neměřil jsem jej ), ale především jsem měl dokonalejší erekci, které si všimla manželka.

[do_widget “reference slider”]