3 zaručené způsoby, jak se zbavit zakřivení penisu

Zaručené způsoby, jak se zbavit zakřivení penisu

Deformace penisu se nejčastěji projevuje jako výrazné zakřivení údu do strany, patrné je však pouze ve stavu erekce. Dosud nebylo objasněno, co tuto deformaci vlastně způsobuje, nicméně lze léčit, a to dokonce šetrně pomocí speciálních přístrojů nebo cviků na penis. Následkem deformace je zjizvení tkáně okolo topořivých tělísek, popřípadě některého z nich. Tím vzniká při naplnění tělísek krví nerovnoměrné pnutí.

Problémy spojené s nemocí zakřivení penisu

Nemoc zakřivení penisu se odborně nazývá Peyronieho choroba nebo také Morbus Peyronie. Deformace je zapříčiněna shluky tkáně okolo topořivých tělísek. Není však dosud jasné, co tyto shluky způsobuje. Taková tkáň se v případě erekce zduřuje a působí mnohdy velkou bolest. Statisticky se udává, že onemocněním trpí asi 4 muži ze 100, nejčastěji ve věku okolo 30 let. Nicméně choroba postihuje také výrazně mladší i starší muže.

„Zakřivený penis je pro mnoho žen výzvou, nemusí tak nutně znamenat hendikep.“

Pokud není zakřivení penisu příliš výrazné, nemusí způsobovat téměř žádné problémy. Na druhou stranu, není ojedinělé, že zakřivení způsobuje mužům bolesti, může za to právě nerovnoměrné pnutí topořivých tělísek. Stejně tak, je-li penis zakřiven až příliš nebo velmi netypicky, může při pohlavním styku způsobovat ženám bolest, což je nepochybně závažný problém, který musíte řešit. Mnohdy může takový penis souloži přímo bránit.

Vyplatí se léčba zakřivení penisu?

Jestliže vám zakřivení penisu způsobuje výrazné problémy, je jasné, že léčba je nevyhnutelná. V opačném případně záleží, jak samotnou deformaci vnímáte. Pro mnoho žen představuje zajímavé zpestření, ale mužům naopak snižuje sebevědomí a jistotu při sexuálním styku. V takovém případě často raději vyhledají léčbu, i když není nutná. Léčbu nakonec postoupí asi čtvrtina postižených pacientů touto nemocí.

Léčba zakřivení penisu

Prakticky existují tři způsoby, jak nemoc zakřivení penisu léčit. Některé z nich jsou více šetrné, jiné naopak účinnější, i když poměrně rizikové. Deformaci lze léčit za pomocí odborníků, tedy v tomto případě lékařů, nebo můžete využít speciálních přístrojů k tomu určených. V neposlední řadě vám mohou pomoci také obyčejné cviky na penis. Všechny tyto metody jsme detailně rozebrali.

1. Chirurgický zákrok

Operativní zvětšení penisuNejméně šetrnou možností je chirurgický zákrok. K takovému řešení můžete přistoupit pouze tehdy, je-li původcem problémů právě Peyronieho nemoc, v opačném případě vám zákrok nijak nepomůže. Během chirurgického zákroku dojde k odstranění postižené tkáně, která brání rovnoměrnému prokrvení. Značnou nevýhodou je, že odebráním tkáně se penis může zmenšit až o 3 cm v délce.

Navíc, vzhledem k tomu, že v penisu je mnoho nervových zakončení, hrozí při operaci jejich poškození, což vede k výraznému snížení citlivosti. Existuje také riziko, že dojde při odstranění tkáně k poškození některého ze tří topořivých tělísek, to vám může způsobit velké problémy s erekcí. V tom nejhorším případě může být váš penis zcela necitlivý a dojít až k celkové impotenci.

2. Andropenis

Andropenis - Extender, Natahovač penisuJedná se o speciální přístroj, který dokáže váš penis zbavit nežádoucího zakřivení, a to poměrně šetrnou metodou. Výrobce výsledky navíc garantuje, i když trvá delší dobu, než jich dosáhnete, nejčastěji v řádech měsíců. Navíc musíte Andropenis nosit nejlépe 4–9 hodin, jedině tak můžete očekávat kvalitní výsledky.

TIP: Produkt Andropenis jsem testovali. Pokud chcete bližší informace o produktu, přečtěte si naší recenzi.

Příjemným bonusem ovšem je, že Andropenis nejen penis rovná, ale také ho zvětšuje do délky i šířky. Přístroj má mnoho certifikátů o zdravotní nezávadnosti i funkčnosti, navíc je doporučován lékaři, protože skutečně funguje.

3. Cviky na penis

Cviky na zvětšení penisuNejméně nákladnou a navíc zřejmě nejšetrnější možností, jak se zbavit zakřivení penisu, jsou cviky na penis. Jedná se o poměrně starou techniku cviků, avšak velmi účinnou. Cviky byly v minulosti klinicky testovány, takže pokud budete dodržovat správnou techniku při jejich provádění, nemusíte se bát žádných nežádoucích účinků. Aby se naplno projevily účinky cviků a penis se vyrovnal, doporučujeme cvičit alespoň 3 měsíce.

Cviky na penis mají také tu výhodu, že vás nejen zbaví nežádoucího zakřivení penisu, ale navíc penis dokáží i zvětšit. Výsledky zvětšení penisu jsou sice individuální, ale průměrně dochází k nárůstu až o 2 cm v šířce a 1 cm v délce. To rozhodně není zanedbatelný bonus a nejeden muž ho zajisté ocení. V neposlední řadě často cviky na penis posílí také mužskou erekci.

Jakou léčbu nakonec zvolit?

Léčba zakřivení penisu představuje poměrně složitou situaci. Jednak je otázkou, zda je zakřivení penisu nutné léčit i v případě, kdy vám nezpůsobuje problémy. Vždyť konec konců, vyrábějí se také vibrátory s tvary velmi zakřivených penisů. Jestliže se pro léčbu přeci jen rozhodnete, zejména pokud vám obtíže zakřivení brání v pohlavním styku nebo způsobují bolest, potom rozhodně nedoporučujeme chirurgickou operaci.

Chirurgický zákrok byste si měli nechat až jako poslední možnost, protože s sebou přináší značné nevýhody. Naopak pomůcka Andropenis a také obyčejné, ale velmi účinné cviky na penis vás mohou zakřivení penisu zbavit také, avšak mnohem šetrnější metodou, navíc s bonusy, jako je zvětšení penisu nebo zpevnění erekce. Poslední dvě možnosti jsou vyzkoušeny z naší praxe.

Zkušenosti se zakřivením penisu

Jestliže máte s nemocí zakřivení penisu své vlastní zkušenosti, rozdělte se o ně s dalšími čtenáři, kteří řeší stejný problém. Podstoupili jste nějaké léčení tohoto onemocnění? Pokud ano, jaké a jak jste s výsledkem spokojeni? Za každý váš názor jsme neskutečně vděční, protože tak pomáháte ostatním vyrovnat se s Peyronieho nemocí a nabízíte jim možné alternativy, jak situaci řešit.

2018-08-13T16:22:55+00:00

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.