Phallosan slibuje zázraky, ale ve výsledku je spíše podprůměrný

Phallosan - Natahovač a srovnávač penisu
 • Slabší podprůměr
 • Průměrné zvětšení za měsíc o 0,2 cm
 • Průměrné rozšíření penisu o 0,1 cm
 • Pohodlný při nošení
 • Nenápadnost při nošení
Kde zakoupit produkt

Zvětšení penisu – sen téměř každého muže. Podle většiny studií se ukazuje, že muži nejsou spokojeni s velikostí svého údu a téměř 80 % hodnotí velikost svého penisu jako průměrnou či podprůměrnou. Není tedy divu, že stále stoupá poptávka po produktech, které slibují zvětšení penisu, a to nejlépe trvalé. Na trhu existuje nespočet zboží, které právě takové výsledky garantuje.

Doplňky stravy, téměř zázračné přístroje, lékařsky ověřené přístroje, cviky na penis nebo plastická operace – to je výčet několika málo možností, jak lze penis zvětšit. Největší oblibě se u mužů těší doplňky stravy, protože jsou šetrné a většinou na přírodní bázi. Naopak nejméně muži vyhledávají plastické operace, pravděpodobně kvůli finanční nákladnosti a zároveň mnoha riziky s nimi spojenými.

Jak na tom je Phallosan?

Jedním z produktů, který slibuje zvětšení penisu až o několik centimetrů je Phallosan. Celosvětově prodávaný a poměrně známý výrobek, jenž se pyšní, že patří mezi špičku produktů pomáhajících k trvalému zvětšení penisu – penis by měl rozšířit a také prodloužit. Ovšem je tomu skutečně tak, nebo se jedná o pouhý marketingový tah a výsledky jsou značně nadhodnoceny? Na to vám odpoví Phallosan recenze.

Phallosan funguje na principu vakua, které pomáhá vhánět více krve do topořivých tělísek v penisu a tím je přirozeně rozšiřovat. Jestliže dojde k rozšíření topořivých tělísek a jsou schopny pojmout více krve, potom se zvětší i penis. Navíc s rozšířenými topořivými tělísky je daleko silnější také erekce. Produkt by tak měl využívat klinicky osvědčené metody, jak lze penis opravdu zvětšit.

Phallosan vakuová pumpa

Skutečně funguje Phallosan?

Výrobce Phallosanu slibuje, že během několika měsíců se váš úd zaručeně zvětší v objemu i délce. Uvádí, že oproti klasickým přípravkům v tabletách nepůsobí jen na topořivá tělíska, ale pomocí vakua je schopen zvětšit také žalud, zkrátka působí na celý penis. Výrazné prokrvení penisu, kterého má přístroj dosáhnout, by mělo navíc zvyšovat citlivost a celkovou funkčnost.

„Technika zvětšení penisu je osvědčená a klinicky testovaná, ovšem o skutečné funkci Phallosanu máme pochybnosti.“

Zároveň by měl produkt úspěšně působit na nežádoucí zakřivení penisu, se kterým se mnoho mužů potýká. Toto zakřivení je značně individuální, mnohdy se nemusí objevit vůbec. Zakřivení samo o sobě nezpůsobuje problémy, jestliže není příliš výrazné, v opačném případě může působit komplikace při samotném pohlavním styku a mnohdy ho až znemožnit.

Výhody produktu či metody Výhody

 • viditelné a trvalé zvětšení penisu
 • zvětšení se týká i žaludu
 • větší citlivost při pohlavním styku
 • dlouhá a intenzivní erekce
 • komfortní použití
 • nenápadnost při použití

NEvýhody produktu či metody Nevýhody

Vzhledem k mnoha reakcím, které jsme na produkt obdrželi, je třeba říci, že výsledky opravdu nejsou takové, jak slibuje výrobce. Určitých výsledků sice nejspíše dosáhnete, ale v žádném případě není přínos takový, aby odpovídal poměrně vysoké ceně. Navíc je tato metoda nebezpečnější, než se uvádí. Příliš vysoký podtlak může být značně rizikový – možnost trhlinek ve tkáni a narušení funkčnosti topořivých tělísek.

 • výhody produktu jsou značně nadhodnoceny
 • výrobce neuvádí všechna rizika
 • cena je neadekvátní skutečným výsledkům
 • obecně příliš vysoká cena

Hodnocení

Použití Phallosanu forte

Přístroj se uchytí na žalud a s pomocí „prezervativu“ se dosáhne ideální fixace až na 12 hodin používání. Prezervativ je vyrobený z lékařského silikonu, takže nehrozí riziko spojené například s alergií na latex, kdy se může dostavit závažné podráždění. Poté se nasadí elastický pás a vytvoří potřebný podtlak. Tím je Phallosan připravený k použití.

K dosažení výsledků se však produkt musí nosit na penisu velmi dlouho a denně. Doporučuje se 6 až 9 hodin, a to minimálně po dobu 6 měsíců, jedině potom budete moci vidět reálné a hlavně trvalé výsledky. Penis se sice může zvětšit na krátký čas, například stejně jako při použití vakuové pumpy, ovšem trvalých výsledků lze dosáhnout až dlouhodobým používáním.

Oproti jiným podobným přístrojům jako je například výkonnější Andropenis, má Phallosan značnou výhodu, protože ho můžete nosit i během spánku, což výrazně ulehčuje použití. Prakticky ho tam můžete využívat jen přes noc, aniž by vás nějak omezoval v normálním životě.

Balení a cena

Phallosan není nejlevnějším produktem. Za cenu 259 Euro, tedy v přepočtu 6 999 Kč, získáte kompletní balení, které obsahuje vše, co pro zvětšení penisu budete potřebovat. Zároveň máte možnost kdykoli dokoupit náhradní díly. Balení obsahuje:

 • popruh pro uchycení Phallosanu
 • ochranný pevný prstenec na penis
 • tři kusy přísavných zvonů v různé velikosti
 • vidlice s možností nastavení síly
 • sací pumpa s třícestným ventilem
 • ochranná „čepice“ na žalud
 • návod k použití ve formě DVD
 • měřící šablonu k vyhodnocení výsledků

TIP, jak dále zvětšit penis

Další možní, jak penis zvětšit jsou doplňky stravy ve formě tablet – především Vimax Pills, který se pravidelně umísťuje na vrcholu našeho žebříčku. Tento přírodní doplněk stravy podle zkušeností opravdu funguje, navíc je levnější a bez rizika. Další možností je přístroj zvaný Andropenis, který pracuje na zcela jiném principu než Phallosan a dosahuje lepšího hodnocení.

V neposlední řadě můžete také zkusit cviky na penis, které po pravidelném cvičení přinášejí výsledky. Detailně jsme je shrnuli v e-booku, včetně praktických ukázek.

Dejte raději šanci jiným produktům

Jak již bylo zmíněno, Phallosan forte je velmi nadhodnoceným produktem, který slibuje nereálné výsledky. Ukazuje se, že zvětšení penisu je spíše podprůměrné a cena rozhodně neodpovídá výkonu, který zákazník očekává. V našem hodnocení dosáhl 1 hvězdičky z 5  možných. Jestliže chce opravdu svůj penis zvětšit a nepodstupovat zbytečné riziko, dejte přednost jiným produktům.

Zkušenosti s produktem

Přinášíme vám reálné zkušenosti našich čtenářů. Jestliže i vy patříte mezi uživatele tohoto produktu, přispějte do recenze svým názorem. Snažíme se našim čtenářům předat co nejvíc hodnotících podnětů, které jim mohou pomoci se rozhodnout, zda produkt o pravdu zakoupit. Popište, prosím, pozitiva i negativa, které jste během používání Phallosanu zaznamenali.

„Phallosan jsem vyzkoušel, ale žádný zázrak se neudál. Používal jsem ho asi rok, ale výraznější výsledky jsem nezaznamenal.“ Marek, 34 let, Praha

„Zvětšovač penisu jsem si koupil před půl rokem a od té doby ho denně používám, hlavně přes noc. Krátkodobě je účinek dobrý, ale dlouhodobé změny moc nevidím.“ Aleš, 29 let, Litomyšl

„Koupil jsem si Phallosan na základě údajných dobrých zkušeností na stránce výrobce. Penis se sice zvětšil, v délce asi o centimetr a v průměru stejně. Ovšem za jakou cenu!“ Pavel, 40 let, Brno

[WPCR_INSERT]

 

2017-11-28T11:44:49+00:00

Napsat komentář