Vimax léči poruchy erekce a zvětšuje penis přírodní cestou

Vimax Pills - Doplněk stravy na zvětšení penisu
 • TOP 1 – Nejvýkonnější produkt
 • Naše průměrné zvětšení o 0,6 cm/měsíc
 • Naše průměrné rozšíření penisu o 0,4 cm
 • 100% přírodní produkt
 • Výrazný vliv na zlepšení erekce
 • Zvyšuje sexuální výkonnost
Kde zakoupit produkt

Nedostatečná velikost penisu, postihuje odhadem asi 110 milionů mužů po celém světě. Další velmi rozsáhlým problém je nedostatečná erekce. Jedná se o dlouhodobý stav, kdy není muž schopen dosáhnout a udržet dostatečnou erekci pro pohlavní styk. Prakticky se jedná o nejčastější poruchu sexuálních funkcí, jež postihuje zejména muže okolo 40 let. Některé průzkumy tvrdí, že v České republice trpí poruchou erekce každý druhý muž v tomto věku.

Jestliže se problém dotýká i vás, nemusíte se stydět, jak můžete vidět, jedná se o velmi rozšířený jev. Zároveň si nemusíte dělat starosti s tím, že pro vás sexuální život končí. Problém s erekcí může být také psychického původu, nejen fyziologického, například při nadměrné stresové zátěži. V každém případě existuje několik východisek, jak problém vyřešit. Jedno z nich vám nastíní tato Vimax recenze.

Studie: Dle našich testů a ohlasů našich čtenářů, jde o nejvýkonnější produkt na zvětšení penisu, s nímž je možné dosáhnout zvětšení o 2 cm za 3 měsíce.

Zaměříme se na certifikovaný doplněk stravy Vimax, který slibuje odstranění problematické erekce u mužů každého věku, ale působí především zvětšení penisu. Podíváme se detailněji na výrobcem deklarované účinky, porovnáme klady i zápory produktu, detailněji si rozebereme složení, tedy účinné látky ve Vimaxu obsaženy a nakonec vám poradíme, kde Vimax koupit, abyste zbytečně nenaletěli podvodníkům.

Hodnocení

Zvětšení penisu, pevná erekce a delší výdrž při styku

Vimax slibuje nejen zlepšení erekce jako většina jiných přípravků této kategorie, ale i další přednosti. Zejména částečně působí jako afrodiziakum, zvyšuje tedy chuť na sex, navíc výrobce udává, že celkově zlepšuje prožitek při sexuálním styku a prodlužuje ho. To všechno díky hlavní přednosti Vimaxu – zpevňuje totiž váš penis a s tím jsou spojeny všechny ostatní klady.

Vimax obsahuje přírodní látky a extrakty, které rozšiřují cévy oběhového systému a celkově ho podporují. Při pravidelném užívání dokáže rozšít topořivá tělíska v penisu. Tím se penis stane pevnějším, mohutnějším a zároveň dosáhnete zvětšení, průměrně o 2 cm za 3 měsíce. Zkrátka čím více krve se dostane do topořivých tělísek, tím lépe – na této jednoduché myšlence Vimax staví.

Doplněk stravy obsahuje také listy užerky (Cuscutae Seed), které zabraňují předčasné ejakulaci. Dokáže tak výrazně prodloužit pohlavní styk a prožitek z něj. To ocení nejen každý muž, ale zároveň partnerka.

Vimax na erekci a zvětšení penisu - 1 balení

Cena: 1099 Kč
Cena za 1 balení: 1099 Kč
Ušetříte: 0 Kč
Cena za den: 36,6 Kč

Kde zakoupím balení?
Vimax na erekci a zvětšení penisu - 3 balení

Cena: 2799 Kč
Cena za 1 balení: 933 Kč
Ušetříte: 498 Kč
Cena za den: 31 Kč

Kde zakoupím balení?
Vimax na erekci a zvětšení penisu - 4 balení

Cena: 3499 Kč
Cena za 1 balení: 875 Kč
Ušetříte: 897 Kč
Cena za den: 29 Kč

Kde zakoupím balení?

Přírodní produkt nemá prakticky žádné nevýhody

Vimax je čistě přírodní produkt, proto u něj nelze najít téměř žádné negativní stránky. Jeho užíváním neriskujete zdravotní komplikace či nežádoucí účinky jako u farmaceutických léčiv. Na druhou stranu však nezabírá okamžitě a je potřeba dlouhodobého užívání – zhruba tři až čtyři měsíce, aby se projevily trvalé výsledky.

Výhody produktu či metody Výhody

 • Jeden z nejúčinnějších doplňků stravy pro zvětšení penisu
 • Příznivě ovlivňuje délku i šířku penisu
 • Léčí erektilní dysfunkci
 • Rozšiřuje cévy a zvyšuje průtok krve
 • Léčí předčasnou ejakulaci
 • 100% přírodní produkt
 • Certifikovaný a ověřený doplněk stravy
 • Prodlužuje pohlavní styk
 • Podporuje dlouhotrvající a silnou erekci
 • Zvyšuje touhu na sex
 • Nemá vedlejší účinky

NEvýhody produktu či metody Nevýhody

 • Nutnost užívání minimálně tři měsíce
 • Výsledky jsou značně individuální

Nevýhody tohoto produktu opravdu téměř neexistují. Během našeho testování nám přišlo asi 3 000 pozitivních ohlasů, negativní byly pouze čtyři – navíc se netýkali funkčnosti produktu, ale jeho ceny.

O funkčnosti Vimaxu nelze pochybovat a opravdu stojí za vyzkoušení. Sami jsme produkt několikrát na sobě testovali a jsme přesvědčeni na vlastní kůži o jeho účinnosti.

Kde zakoupit produkt

Co se skrývá v pilulce Vimaxu? Více než byste čekali

Jak už bylo zmíněno, produkt je čistě přírodního složení, navíc to i potvrzují certifikáty kvality. Jsou zastoupeny účinné látky, které podporují mužství, ale i celkové zdraví uživatele. O jejich přínosu pro organismus se můžete přesvědčit sami.

Obsahem některých látek se Vimax shoduje s jinými doplňky stravy podporujícími erekci, jiné obsahuje jako jediný – právě proto se jedná o jeden z nejlepších komplexních produktů své kategorie.

 • Epimedium sagittatum – látka podporující činnost penisu. Mimo jiné je obsažena také ve Viagře.
 • Ženšen (Panax ginseng) – blahodárně působí jako zábrana předčasné ejakulaci a zároveň podporuje samotnou erekci.
 • Ginkgo biloba – je známá především pro účinky v podobě zlepšení mozkové funkce a paměti. Ve Vimaxu je obsažena pro svůj kladný vliv na oběhovou soustavu.
 • Inosin bezvodý – zvyšuje schopnost transportu kyslíku bez ovlivnění funkce plic.
 • Hawthorne berry (Fructus crataegi) – mimo jiné účinná látka obsažena v lécích na srdeční onemocnění. Při zvýšené zátěži na srdce během pohlavního styku, tedy fyzické aktivity, napomáhá správné funkčnosti srdce.
 • Seman cuscutae(Semeno Custacae) – napomáhá správné a přirozené funkci erekce.
 • Tribulus terestris – zřejmě nejvýznamnější látka pro podporu erekce. Obsažena je téměř ve všech produktech léčících erektilní dysfunkci. Klinickými studiemi bylo potvrzeno, že zvyšuje tvorbu testosteronu.
 • Kajenský pepř – kladně ovlivňuje krevní oběh, působí proti únavě a zvyšuje fyzickou výkonnost, tedy i sexuální.
 • Saw palmetto – zlepšuje nejen prokrvení penisu a tím jeho pevnost, ale také zvyšuje sexuální výdrž.
 • Avena sativa – stimuluje sexuální vzrušení a kvalitativně ovlivňuje mužské sperma

Vimax zkušenosti a další výhody prodejce

Kde koupit Vimax

Doplněk stravy Vimax lze koupit na internetu. Před koupí je vždy dobré si obchod prověřit, abyste měli jistotu, že kupujete originální kvalitní produkt, zejména pokud nakupujete online na internetu. Pokud nechcete naletět na podvodníky, využijte naše odkazy, které směřují na ověřeného distributora.

Cena se pohybuje v závislosti na balení. Za nejmenší balení, které obsahuje 30 tablet a vydrží vám při doporučeném dávkování jedné tablety denně asi měsíc, zaplatíte 1 099 Kč. Cena za produkt se samozřejmě snižuje s počtem balení, které zakoupíte. Balíčky jsou prodávány v rozmezí od jednoho kusu po třiceti tabletách až po 7 kusů, za které zaplatíte asi 5 599 Kč.

Nejvýhodnějším a zároveň doporučovaná kůra jsou 4 kusy balení Vimaxu, dohromady tedy 120 tablet. S tímto balením vám tablety vystačí na doporučené užívání tři až čtyři měsíce, aby se naplno a natrvalo projevily všechny účinky. Balení zakoupíte průměrně za 3 499 Kč, ušetříte tak 224 Kč. Jestliže s produktem budete spokojeni, doporučujeme kvůli finanční úspoře zakoupit co největší balení.

Vimax na erekci a zvětšení penisu - 1 balení

Cena: 1099 Kč
Cena za 1 balení: 1099 Kč
Ušetříte: 0 Kč
Cena za den: 36,6 Kč

Kde zakoupím balení?
Vimax na erekci a zvětšení penisu - 3 balení

Cena: 2799 Kč
Cena za 1 balení: 933 Kč
Ušetříte: 498 Kč
Cena za den: 31 Kč

Kde zakoupím balení?
Vimax na erekci a zvětšení penisu - 4 balení

Cena: 3499 Kč
Cena za 1 balení: 875 Kč
Ušetříte: 897 Kč
Cena za den: 29 Kč

Kde zakoupím balení?

Zkušenosti mužů užívajících Vimax

Vyzkoušeli jste někdy prášky na erekci a zvětšení penisu – Vimax? Pokud ano, udělte produktu hodnocení a zanechte komentář, čeho jste díky němu dosáhli a zda byly výsledky dlouhodobé.

Vimax zkušenosti jiných uživatelů jsou důležité pro potenciální zákazníky, kterým mohou ulehčit nákup produktu. Jestliže uvažujete nad koupí, můžete si projít tyto reálné zkušenosti a nalézt další klady či zápory.

Kde zakoupit produkt

Odhal tajemství na zvětšení penisu

Nepřehlédněte

TOP produkt na zvětšení penisu roku 2018, 2019, 2020 a 2021- Vimax

2022-03-15T12:13:26+00:00

Napsat komentář