Techniky mužské masturbace, které musíte nutně vyzkoušet

Techniky mužské masturbace, které musíte vyzkoušet

Dávno jsou pryč doby, kdy byla masturbace jedno velké tabu. Velmi oblíbené a hojně provozované tabu napříč současností i historií, podobně jako samotný sex. Masturbace je oblíbenou činností vedoucí k sebeuspokojení. Obecně se má za to, že muži masturbují častěji než ženy, ale jedná se jen o nepravdivé, hluboce zakořeněné, klišé. Pravdou je, že obě pohlaví mají masturbaci v oblibě, navíc je zdraví velmi prospěšná.

Věděli jste, že mužská masturbace zvyšuje výkon při sexu? Muž díky ní dokáže vydržet déle a během sexu je výkonnější.

Podle některých průzkumů masturbuje jednou denně až polovina mužů, převážně mladších. Nicméně masturbace jako taková je oblíbená v každém věku. Nejen, že vám přinese uspokojení a příjemné pocity, ale může být i opravdovou zábavou. Zkusili jste například masturbaci společně s partnerkou? Může do vašeho sexuálního života vnést novou jiskru, pro mnoho mužů, ale i žen, je pohled na masturbujícího partnera velmi vzrušující.

Mužská masturbace jako zdraví prospěšná praktika

Možná vám to přijde úsměvné, ale je skutečně lékařsky dokázáno, že masturbace je pro muže zdravotně velmi prospěšná. Není to však ten primární důvod, proč muži masturbují. Mužská masturbace se stává pravidelnou v období puberty, podobně jako u žen. V případě mužů přináší masturbace nejen uspokojení, ale výrazně zlepšuje sexuální život, posiluje imunitu, slouží jako prevence proti rakovině a samozřejmě má vliv na psychickou pohodu.

Masturbace a následné vyvrcholení vyplaví do těla endorfiny, můžete tak pomocí ní odstranit nepříjemný stres a napětí. Není tajemstvím, že člověk, který má pravidelný sex, je psychicky vyrovnanější a odolnější, stejně je to s masturbací.

Mužská masturbace pomáhá posílit svaly

Víte, že ochabnutí svalového napětí může mít vliv na vaši erekci? Problémy s erekcí mohou být mimo jiné způsobeny i tímto faktorem. Proto je dobré pravidelně svaly posilovat, především pánevní, stejně jako ženy, které posilují pánevní dno, aby dosáhli při sexu větší stimulace a více si ho užili. Masturbace je skvělou možností, jak posílit pánevní svaly. A jako bonus můžete vyzkoušet i cviky na penis, které posílí vaši erekci a dokonce zvětší váš penis, nevěříte? Vyzkoušejte je, nic vás stát nebudou.

Zlepšení erekce, která bude silnější a zároveň déletrvající? Cviky na penis vám pomohou dosahovat větší stimulace a zvětší penis až o 3 cm.

Masturbace pomáhá značně posilovat imunitu

Posilovat imunitu je důležité, protože každý potřebu je být odolný nemocem, které ho můžou vyřadit z běžného života – i obyčejná chřipka dokáže potrápit. Věděli jste, že při ejakulaci je do těla vyplavován hormon kortizol? Ten zvyšuje pohotovost a odolnost vašeho těla v zátěžových situacích. Řekněte sami, není to kouzelné? Posilovat imunitu a ještě zažívat úžasné pocity při orgasmu?

Zlepšuje náladu a odbourává stres

Jak už bylo napsáno. Pravidelná masturbace z vás udělá šťastného člověka – řečeno bez nadsázky. Vyplavuje totiž do těla oxytocin, dopamin a endorfin. Všechny tyto hormony stimulují „centrum štěstí“ ve vašem mozku a výrazně zlepšují vaši náladu, také navozují pocit spokojenosti.

Slouží jako skvělá prevence rakoviny prostaty

Rakovina prostaty je zejména u českých mužů velmi běžná. Podobně je to ale i ve světě. Zkrátka je to nebezpečné onemocnění a jeho rizika jsou vysoká. Je však lékařsky potvrzeno, že pravidelná masturbace snižuje riziko až o třetinu. Toxiny a škodlivé látky usazující se v urogenitálním traktu samozřejmě podporují nádorové bujení, avšak častá ejakulace je z těla odstraní. Doporučuje se tak masturbovat nejméně 3× týdně.

Nezapomínejte, že problémy s prostatou musíte řešit ihned. Nejsou totiž tabu a vyhledat lékaře se vyplácí. Raději dříve než pozdě.

Běžné i speciální techniky mužské masturbace

Věřte, že mužská masturbace nemusí být nudným stereotypem. Existuje několik technik, které vám přiblížíme, abyste si ji mohli dokonale užít. Některé jsou velmi jednoduché na techniku provedení, jiné zase náročnější, ale o to více stojí za vyzkoušení. Dobré je také masturbovat s různými erotickými pomůckami, které onanii dodají zcela nový, nepoznaný rozměr. Zároveň můžete během masturbace vystřídat několik technik a zažít tak směsici pocitů a stimulací. My jsme si vyzkoušeli umělou vagínu Fleshlight a masturbace byla opravdu vyjímečná.

Dlaň

Poměrně zajímavá technika, při které dosáhnete vyvrcholení třením žaludu o dlaň. Tření může být pro některé muže velmi příjemné, pro jiné zase až moc citlivé, to samozřejmě záleží na každém zvlášť. Technika spočívá v prostrčení penisu, zejména žaludu přes sevřenou pěst. Využít můžete také prostor mezi prostředníčkem a ukazovákem.

Kroužek

Jednoduše spojíte ukazovák a palec, čímž vznikne kroužek, který pevně obejme váš penis. Při této technice nedochází k intenzivnímu tření jako v případě techniky dlaň nebo pěst, ale i tak dokáže dostatečně působit na celou délku penisu. Navíc takové lokální tření může být pro mnohé muže velmi vzrušující.

Pěst

Jednoznačně asi nejpopulárnější technika a zároveň nejjednodušší. Penis sevřete mezi svou pěst u kořene a následně ji přetahujete po celé délce údu. Oblíbená je zejména pro těsný kontakt a velkou plochu, kde dochází ke tření. Zároveň se ale velmi rychle omrzí, proto ji doporučujeme kombinovat s dalšími technikami.

Pět prstů

Technika lehce náročnější na úchop penisu, ale velmi účinná a intenzivní. Čtyřmi prsty držte úd navrchu u kořene a posledním prstem dole. Umožní vám to lepší prožitek a dokonalou kontrolu při masturbaci.

Tři prsty

Tato technika může být vhodnější pro muže, kteří mají menší velikost svého údu. Uchopíte ho podobně, jako když držíte tužku – jednoduchý úchop, který umí každý. Pohyb je až překvapivě příjemný a přináší vám dostatečnou kontrolu. Zároveň je stimulace pomalejší, protože nedochází ke tření celou rukou, což vám umožní užívat si slastných pocitů déle.

BackHand

Úchop penisu je v tomto případě úplně opačný jako při technice pěst. To znamená, že penis uchopíte z levé strany, pokud jste levák, tak naopak z pravé. Zápěstí se zcela otočí, palec tak směřuje dolů. Jedná se o velmi efektivní techniku, i když si ji musíte nacvičit, hlavně ze začátku.

Prosebníček

Prosebníček je technika podobná modlení, tedy alespoň co se týče úchopu penisu. Mezi takto sepjaté ruce vložíte svůj penis a pohybujete s nimi nahoru a dolů – stejně jako při jakékoli jiné technice. Prosebníček pro vás bude zajímavý v tom, že úchop je velmi nestandardní a zároveň účinný.

Pamatujte, že všechny zmíněné techniky můžete různě kombinovat. Své vyvrcholení tak urychlíte nebo naopak oddálíte intenzitou a rychlostí, se kterou masturbaci provádíte.

2017-11-22T09:10:34+00:00

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.