Prodlužovací návlek na penis a jiné tipy pro větší velikost

Prodlužovací návlek na penis
 • Zvětšení penisu ihned po nasazení
 • Dokáže stimulovat muže i ženu
 • Mnoho různých druhů
 • Pevnější erekce
 • Možnost opakovaného použití
Kde zakoupit produkt

Velká část mužské populace není spokojena s velikostí svého penisu. Obecně panuje spíše představa, že velikost penisu je zkrátka vrozená, a že s ní v průběhu života nelze nic dělat. To je ovšem omyl.

Velikost penisu je možné měnit stejně, jako když posilujete například svaly, jen trochu jiným způsobem. Nejlepší osvědčené rady a postupy na zvětšení penisu pro začátečníky jsme pro vás sepsali již dříve.

Návlek na penis vám přidá na délce i šířce

Prodlužovací návlek na penis je jednou z mnoha možností, jak si můžete oživit pohlavní styk. Pokud už váš sexuální vztah není takový jako dřív, vyzkoušejte něco nového, protože při sexu byste se neměli nudit, ale experimentovat.

Není přece nic horšího než stereotypní sexuální život. Návlek na penis je erotickou pomůckou, kterou mají v oblibě zejména ženy, nicméně pomáhá stimulovat také muže.

„S návleky na penis můžete prožít dosud nepoznaný orgasmus, který svou intenzitou předčí naprosto vše.“

Hodnocení

Druhy návleků jsou různé, stejně tak jejich použití

Prodlužovací návleky na penis se vyrábějí v několika různých variantách, celkově jich existuje celá řada a každý návlek se od jiného více či méně liší svým použitím, svými vlastnostmi. Klasickou a nejvíce rozšířenou skupinou jsou takové návleky na penis, které ho prodlužují zejména v délce, ale mnohdy i šířce. Zvětšený objem penisu pak může způsobovat větší stimulaci partnerce i vám.

„Návleky na penis jsou mnohdy tak tvarované, že dráždí klitoris a zároveň ženě přivodí tolik vytoužený vaginální orgasmus.“

Další variantou jsou takové návleky, které se nasazují na celý penis, tedy až po kořen a obepínají ho po celé délce. Často jsou různě anatomicky tvarované nebo opatřeny vroubky pro ještě větší stimulaci a sexuální zážitek. Mnoho takových návleků dokáže dráždit klitoris a souběžně ženě přivodit vaginální orgasmus. Poslední skupinou jsou manžety, které se také nasazují na kořen penisu, ty jednak stimulují a zároveň udržují pevnou a déletrvající erekci.

Prodlužovací návlek na penis - Několik druhů

Výhody a nevýhody návleků na penis

Hlavní a bezesporu největší výhodou, kterou vám mohou prodlužovací a jiné návleky na penis přinést, je větší stimulace a intenzivní prožitek při sexuálním styku. Ovšem stejně jako u jiných erotických hraček je třeba zkoumat také riziko jejich použití a zdravotní nezávadnost.

Výhody produktu či metodyVýhody

 • celkové zvětšení penisu
 • lepší a intenzivní stimulace během pohlavního styku
 • pevná a mnohem delší erekce
 • několikanásobně silnější orgasmus
 • stimulace klitorisu i přivodění vaginálního orgasmu
 • jednoduché použití
 • zdravotně nezávadný materiál i tvary (nehrozí poranění)
 • možnost opakovaného použití
 • snadná dostupnost

Nevýhody

 • velmi subjektivní prožitek, ne každému může návlek na penis vyhovovat
 • lehce vyšší cena

Oblíbené prodlužovací návleky na penis

Návlek na penis Vibro Man

Návlek na penis Vibro Man

Návlek na penis Vibro man dokáže přidat okamžitě 5 cm každému mužství. Disponuje vibracemi a dráždítkem na klitoris.

Kde zakoupím produkt?
Prodlužovací návlek na penis Adon

Návlek na penis Adon

Klasická, jednoduchá verze návleku na penis, která obsahuje vroubky, k lepšímu uspokojení partnerky. Dokáže přidat až 6 cm..

Kde zakoupím produkt?
Prodlužovací návlek na penis xTRA

Návlek na penis xTRA

Perfektní tvar, průhledné provedení a vroubky po obvodu pro dokonalejší uspokojení každé ženy. Lze nasadit i na vibrátory.

Kde zakoupím produkt?

Tipy na dlouhodobé zvětšení údu

Vimax Pills

Vimax Pills- Zlepšení erekce a zvětšení penisuDalší zajímavou možností, jak dosáhnout většího penisu, jsou tablety Vimax. Tento doplněk stravy, vyrobený na přírodní bázi, dosáhl v našich recenzích nejlepšího hodnocení, a to zároveň od samotných uživatelů, tedy našich čtenářů.

Přípravek pracuje na principu zvětšení a zprůchodnění topořivých tělísek, které jsou následně schopny pojmout více krve. Tím dojde k jejich nárůstu objemu a zároveň se roztáhne i penis.

Produkt Vimax mě zaujal, chci vědět víc

XtraSize

Xtrasize - Prášky na zvětšení penisuZajímavou alternativou je doplněk stravy XtraSize. Ten je stejně jako Vimax složen čistě z přírodních produktů a pracuje také na stejném principu roztažení a zprůchodnění topořivých tělísek.

Zvětšuje penis průměrně až o 3 cm, i když výsledky jsou značně individuální. Důležité je, abyste tyto doplňky stravy užívali pravidelně alespoň po dobu 3 měsíců, jedině tak můžete očekávat výsledky.

Chci se dozvědět víc o XtraSize

Andropenis

Andropenis - Extender, Natahovač penisuZcela jinak pracuje přístroj Andropenis, tento prodlužovač penisu je lékařsky ověřený, v Evropě má atest lékařské pomůcky a mnoho dalších certifikátů nejen o funkčnosti, ale i zdravotní nezávadnosti.

Doporučují ho urologové po celém světě. Podle výrobce dokáže Andropenis dosáhnout stejných výsledků jako plastická chirurgie. Jedinou nevýhodou je, že ho musíte nosit denně 4–9 hodin a zároveň je poměrně nákladný na pořízení.

Andropenis mě zaujal, chci více informací

Cviky na penis

Zvětšení objemuCviky na penis jsou rozšířenou klinicky testovanou metodou, která při správné technice cviků nepředstavuje žádná rizika. Jedná se o několik zajímavých cviků, které mohou váš penis zvětšit až o několik centimetrů, avšak musíte jim obětovat poměrně velké množství času a výsledky jsou značně individuální. Nicméně oproti všem jiným metodám se jedná o naprosto finančně nenákladnou možnost.

Chci více informací

Jakou metodu zvolit?

Pokud se stále ptáte, jakou metodu na zvětšení penisu vlastně zvolit, aby vám co nejvíce vyhovovala, pak se zaměřte na dva základní a hlavní rozdíly. Návleky na penis slouží k prodloužení penisu pouze krátkodobě během pohlavního styku, nicméně přinášejí dosud nepoznanou stimulaci a větší prožitek během těchto intimních chvil. Oproti tomu doplňky stravy zvětší penis dlouhodobě, i když za poměrně dlouhou dobu, stejně tak Andropenis.

Návlek na penis videoukázka

Na závěr vám přinášíme instruktážní video k prodlužovacím návlekům na penis. Dozvíte se z něho mnoho dalších zajímavostí, včetně detailní ukázky jejich použití.

Díky názorné ukázce si můžete udělat o návlecích na penis ještě dokonalejší představu. Je třeba říci, že návleky byste měli spíše brát jako erotickou pomůcku, která může udělat ze všedního pohlavního styku naprosto fenomenální sexuální zážitek.

2022-03-17T17:01:19+00:00

Napsat komentář