Časté dotazy2017-07-17T18:01:46+00:00

Časté dotazy ke zvětšení penisu

Fungují některé metody na zvětšení penisu?

Ano. Existuje mnoho metod na zvětšení penisu, ale mnoho z nich nejsou účinné a mnohdy dochází k poškození penisu. Proto musíte dbát na to, jestli daná metoda je ověřená a nedochází ke zdravotním komplikacím. U nás naleznete metody na zvětšení penisu, které jsou námi a našimi čtenáři testovány od roku 2011. Vám, že tohle je velice citlivé téma a snažíme se dodávat efektivní a zdravotně nezávadné metody.

Jsou účinné tablety na zvětšení penisu?

Ano, je dokázáno, že tablety na zvětšení penisu jsou účinné a to s trvalými výsledky. Ale ne každý produkt musí být účinný. Testováním produktů a metod na zvětšení penisu se věnujeme od roku 2011 a vyzkoušeli jsme jich desítky. Mezi nejvýkonnější prášky na zvětšení penisu patří především Vimax Pills a Xtrasize. Detailnější výsledky našich testů, můžete naleznout v našich recenzích a v online srovnávači.

Jsou na vašich stránkách metody účinné bez vedlejších účinků?

Ano. Dbáme na to, aby byly metody na zvětšení penisu ověřeny a bez vedlejších účinků. Pokud zaznamenáme nějaké problémy u produktu, vždy to v naší recenzi uvádíme. Naší redaktoři sami na sobě testují všechny produkty. Proto dodáváme pouze ověřené výrobky, které jsou účinné a zdravotně nezávadné. 

Je účinná vakuová pumpa?

Mnoho lidí zná vakuovou pumpu jako zvětšovač penisu. Ano, opravdu zvětšuje penis, ale pouze na desítky minut a vše se vrátí poté do normálního stavu. Dále mnoho užívajících vakuovou pumpu neví, že muže docházet k trvalému poškození penisu, když se to přežene. Proto tuto metodu na zvětšení údu nedoporučujeme.

Jsou trvalé výsledky, při použití prodlužovače penisu?

Například Andropenis, dosahuje kvalitní a trvalých výsledků. Veškeré produkty na zvětšení penisu, které jsme otestovali, mají daná hodnocení dle výkonnosti. Dle hodnocení a naší recenze, můžete vidět, zda produkt či metoda přináší trvalé výsledky.

Jakou metodu na zvětšení penisu vybrat?

Nevíte si rady, kterou metodu na zvětšení penisu vybrat? Stačí se podívat na náš online srovnávač, kde naleznete výhody a nevýhody našich metod na zvětšení penisu nebo si přečtěte návod, jak zvětšit penis.

Jak je možné zvětšit penis?

Mnozí přemýšlí, jak to že je možné dosáhnout větší velikosti. Základem jsou topořivá tělíska, kterých je 3 uvnitř penisu. Aby docházelo k zlepšení erekce a zvětšení penisu, je zapotřebí tyto tělíska rozšířit. Jakmile dojde k rozšíření, je ještě zapotřebí dostat co nejvíce krve do mužství. Obojí lze řešit produkt a metody na zvětšení penisu, jakou jsou:

Nenašli jste odpověď?

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, tak neváhejte a kontaktujte nás.