Online srovnávač prášků na zvětšení penisu

Online srovnávač prášků na zvětšení penisu

Od roku 2011 se věnujeme ve svém osobním volnu, testování produktů a prášků na zvětšení penisu, abychom mohli pomáhat jiným mužům s jejich správným výběrem. Prášky neboli tablety na zvětšení penisu, si v posledních letech velmi napravily reputaci, avšak ne úplně všechny.

Otestovali jsme desítky produktů na zvětšení penisu, proto dokážeme zhodnotit mnoho kritérií a porovnat tak produkty a metody mezi sebou. Nejvíce se nám osvědčili tablety na zvětšení penisu, protože se bezstarostně postarají o výsledky.  Avšak byste měli vždy být opatrní a zvážit veškerá možná rizika.

Jak vybrat účinné prášky na zvětšení penisu?

Jak již bylo zmíněno, je zapotřebí opatrnost, při výběru kvalitního produktu. Nedoporučujeme se unáhlit s výběrem a skočit na některé marketingové triky, které prodejci používají. Pokud se vám něco bude zdát nereálné, pak si raději prodejce prověřte.

TIP: Nechcete zdlouhavě hledat kvalitní tablety na zvětšení penisu? Pak doporučujeme využít náš srovnávač produktů, ve kterém naleznete pouze kvalitní a námi ověřené produkty (K nalezení níže). Recenze obsahují výsledky našeho testování a zkušeností.

Jak tedy správně vybrat kvalitní prášky na zvětšení penisu? Pro představu, jsme vytvořili 8 kritérií, při výběru správného produktu. Produkt nemusí vždy obsahovat všechny kritéria, ale měl by splňovat minimálně 80% z nich.

 1. Přístup prodejce – Kontaktujte prodejce s nějakým dotazem. Dle odpovědi uvidíte, zda je prodejce aktivní a jak jedná se zákazníky. V případě problémů či arogance, raději nenakupujte. V případě problémů se budete s prodejcem jen dohadovat.
 2. Jasné obchodní podmínky – Na webových stránkách prodejce, by měly být vždy uvedené obchodní podmínky a stránka s ochranou osobních údajů. Jednak je to zákonem dané, ale také zjistíte, co prodejce na stránkách nemá uvedené.
 3. Certifikáty a ověření – TOP produkty mívají certifikáty o prodejnosti z lékařské komory.
 4. Složení produktu – Zjistěte si, co daný produkt obsahuje a zda je přírodní a nemůže vám uškodit. Pokud máte velké zdravotní problémy, potom obsah složení určitě nepřehlédněte.
 5. Reference – Dobří a dlouhodobí prodejci, mají na svých stránkách reference, z nichž můžete vyčíst, jak si produkt vede. Můžete také využít Google k vyhledání dalších zkušeností s produktem.
 6. Užívání produktu – Užívání produkt je velmi důležité, jelikož podle něj si můžete spočítat, na kolik vás vyjde jedna kůra a denní dávkování. Z toho si můžete poté vypočíst, na kolik vás vyjde celá procedura. Určitě můžete vyzkoušet alespoň měsíční kůru, dle které vyhodnotíte, zda má smysl pokračovat.
 7. Dostatek informací a aktuálnost webu – V dnešní době, by měl mít každý online prodejce dokonalé a důvěryhodné webové stránky, pokud to opravdu myslí s prodejem vážně. Na webových stránkách by určitě neměly chybět kontaktní informace (telefon, email, jméno), jak produkt účinkuje, jeho složení, reference a časté dotazy.
 8. Prodloužená záruka – TOP prodejci produktů nabízejí k prodeji prodlouženou záruku na vrácení peněz, jelikož si jsou jistí, kvalitou a účinkem svého výrobku. Například prodejce nejlepšího produktu na zvětšení penisu – Vimax Pills, nabízí 60 denní garanci na vrácení peněz.

Hodnocení prášků na zvětšení penisu

Protože máme za ty roky velké srovnání jednotlivých prášků mezi sebou, musíme uznat, že dnes je to nejrychlejší a nejúčinnější metoda, jak zvětšit penis. Ano, musíte vynaložit nějaké peníze, ale když je investujete do správných produktů, pak určitě nebudete litovat.

Tabletky na zvětšení penisu určitě rychlejší a pohodlnější než další úspěšné metody jako jsou cviky na penis nebo natahovač penisu – Andropenis.

Výhody produktu či metody Výhody

 • Snadné užívání
 • Rychlé výsledky
 • Ověřená účinnost
 • Celosvětově uznávaná metoda
 • Moderní lékařství
 • Bez chemického složení
 • Začít můžete ihned

NEvýhody produktu či metody Nevýhody

 • Mnoho podvodných prodejců
 • Velmi odlišné ceny
 • Na každého produkty fungují jinak

Námi sestavený online srovnávač

Produkt / metoda Hodnocení Naměřené výsledky - 3 měsíce Trvalé výsledky

1. VIMAX PILLS

+2,8 cm
Recenze

Zakoupit

2. Jak zvětšit penis 2.0

+2,5 cm
Zakoupit

3. Xtrasize

+2,0 cm
Recenze

Zakoupit

4. Cviky na penis

+1,3 cm
Recenze

5. Andropenis

+ 2 cm
Recenze

Zakoupit

6. Operativní zvětšení penisu

-
Recenze
-
2017-11-22T09:12:03+00:00

Napsat komentář