Jaká je skutečná účinnost gelů na zvětšení penisu? Budete velmi překvapeni

Jaká je skutečná účinnost gelů na zvětšení penisu? Budete velmi překvapeni

Spousta mužů má problém s velikostí svého penisu. Statistiky ukazují, že nespokojený je přibližně každý třetí muž. Avšak nakonec se o zvětšení pokouší jen nepatrná část z nich. Nespokojenost je zcela přirozená, protože velká část mužů bere své přirození jako důkaz mužství, pokud s ním nejsou spokojeni, může se to podepsat také na jejich sebevědomí – typicky stejné je to u žen a velikosti poprsí.

Přemýšleli jste nad tím, k čemu je dobré mít velký penis? My vám přinášíme 6 důvodů, proč chtít větší penis.

Jedním z mnoha přípravků, které slibují zvětšení penisu, jsou také gely a krémy na zvětšení penisu. Jejich účinnost je však značně diskutabilní, právě proto se na ně v naší dnešní recenzi zaměříme a podíváme se, zda skutečně fungují, jestli jsou schopny opravdu splnit to, co výrobci slibují. Velmi propagovaný je například MachoMan gel, podíváme se na něj a ukážeme vám, že jde spíše o výbornou reklamní kampaň.

Gely a krémy na zvětšení penisu vám naslibují mnoho

Podstatná část těchto krému na zvětšení penisu slibuje naprosto podobné, až možná stejné, účinky. Ty se navíc nijak neliší například od doplňků stravy v podobě tablet, které opakovaně testujeme. Nutno však podotknout, že gel už z principu nemůže mít stejné účinky jako tablety, protože obě varianty jsou jinak aplikovány. Zjednodušeně je to podobné, jako byste léčili například chřipku tím, že si namažete ruce krémem.

  • penis zvětší v objemu i délce, a to až o několik centimetrů
  • prokazatelné účinky se objevují v rekordně krátkém čase
  • erekce je silnější a déletrvající
  • účinně oddaluje ejakulaci a tím prodlužuje pohlavní styk
  • mužům přidává na vitalitě a zvyšuje jejich kondici při sexu
  • penis se stává citlivějším a umožňuje prožít intenzivnější orgasmus

Stejné účinky byste našli na většině doplňků stravy pro zvětšení penisu nebo v případě podpory erekce. Ve skutečnosti však dosáhne gel jen některých z vypsaných účinků, a to jen částečně. Obecně lze tvrdit, že gely na zvětšení penisu totiž nemají jak penis skutečně zvětšit, protože účinné látky jen těžko proniknou hluboko do tkáně – a pokud přece jen ano, je takový způsob značně neefektivní. Mnohem jednodušší a účinnější je právě možnost vnitřního užití ve formě tablet.

Jak je možné, že gely nemohou zvětšit penis?

Z hlediska anatomie dochází ke zvětšení penisu jen tehdy, pokud jsou zvětšena topořivá tělíska uvnitř penisu, ty jsou dohromady tři a mají zásadní vliv právě na velikost penisu i sílu erekce. K jejich zvětšení dochází tehdy, pokud musejí pojmout více krve než normálně – tím se samozřejmě napnou a zvětší svůj objem, což má vliv mimo jiné právě na extrémně pevnou a zároveň dlouhotrvající erekci. Jenže gel jako takový nemá jak zvětšit objem krve přiváděný do topořivých tělísek.

Roztáhnout tkáň tak, aby skutečně cévami prošlo více krve přímo do topořivých tělísek v penisu je možné pouze vnitřně užitými účinnými látkami.

Jak si stojí nejvíce propagovaný MachoMan gel?

Pokud se člověk poohlíží po nějakém gelu na zvětšení penisu, určitě narazí na produkt MachoMan, ale nejen ten. MachoMan gel je podobný většině jiných gelů, jeho „úspěch“ je dán pouze propracovanou marketingovou kampaní, proto se nenechte napálit. Avšak zcela určitě každému dojde, že slibované 4 cm zvětšení penisu za pouhý týden, je naprostý nesmysl, takové zvětšení způsobí možná vakuová pumpa, avšak jen na velmi omezenou dobu.

Podobně si samozřejmě stojí i další gely a krémy na zvětšení penisu. Sečteno a podtrženo, považujeme je za zbytečně vyhozené peníze, protože jejich účinek je opravdu mizivý. Mnohem lepší je využít některý ze skutečně fungujících doplňků stravy. Ptáte se, které to jsou? Podívejte se, pravidelně testujeme několik doplňků stravy na zlepšení erekce a zvětšení penisu, ze kterých následně skládáme žebříček nejúčinnějších.

Gel na zvětšení penisu v minulosti vyzkoušeli i naši čtenáři

Vyzvali jsme čtenáře, aby se rozdělili o své zkušenosti s gely a krémy na zvětšení penisu, jak tedy podle nich fungují? Nepřekvapilo nás, že reakce byly laděny spíše velmi negativně, což jen potvrzuje, jak si gely skutečně stojí. Srovnávat je s dalšími produkty nemá příliš smysl, podívejme se raději na názory mužů, kteří je skutečně vyzkoušeli.

„Gely na zvětšení penisu jsem kdysi zkusil dva. Ten první neměl žádné výsledky, druhý sice penis určitě nezvětšil, ale prožitek při sexu byl citlivější, to je pravda.“ Markus, 29 let, Chomutov

„Není to tak dávno, co jsem si koupil gel na zvětšení penisu. Ptáte se, jestli fungoval? Byla to katastrofa, navíc jsem z něho měl nepříjemný pocit a podráždění.“ Jan, 43 let, Liberec

„Tohle jsem ani nezkoušel, přišlo mi to jako blbost už od začátku. Pak jsem se zeptal kamaráda lékaře a ten se mi doslova vysmál. Je to odpad!“ Patrik, 39 let, Mikulov

Vyzkoušejte produkty, které skutečně fungují

Víte, že vybrat si opravdu fungující produkt není až tak těžké, jak se může na první pohled zdát? Ano, na trhu je mnoho doplňků stravy, které nemají prakticky žádný účinek, ale od toho jsme my, abychom je otestovali a vybrali jen ty, které vám skutečně pomohou. Žebříček doplňků stravy je pravidelně aktualizován podle toho, jak dopadnou testy jednotlivých produktů. Ovšem dva se drží na vrcholu dlouhodobě, je to velmi oblíbený Vimax a neméně účinný XtraSize.

Možnou alternativou jsou pak cviky na penis. Ty doporučujeme pro všechny, kteří chtějí dosáhnout opravdu výrazných a přitom trvalých výsledků. Cviky musíte cvičit pravidelně a trpělivě po dobu alespoň 3 měsíců, avšak věřte, že výsledek stojí skutečně za to. Detailně jsme je pro vás popsali v našem e-booku Jak zvětšit penis 2.0, kde najdete popis každého cviku i technik jeho provedení. Velmi prospěšné jsou právě v kombinaci s některými ze zmíněných doplňků stravy.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.