Cviky na zvětšení penisu2017-11-28T11:16:52+00:00

Základní cviky na zvětšení penisu

Cviky na zvětšení penisuCviky na zvětšení penisu jsou nejjednodušší a nejlevnější metodou. Tato technika spočívá v procvičování údu za účelem rozšíření topořivých těles. Cviky na zvětšení údu byly založeny na studii britského lékaře Briana Richarda v roku 1970, která byla zveřejněna ve vědeckém časopise Britich Journal of Sexual Medicine pro dosažení opravdových výsledků. Cviky na zvětšení údu jsou účinné, ale bohužel velice zdlouhavé a výsledky se dostavují až za několik měsíců.

Aktualizace: Jelikož tento článek s cviky na penis je zastaralý, připravili jsme aktuálnější články s cviky na penis a článek se základními cviky.

Nejdříve úd zahřejeme

Nejdříve zahřejeme úd jako v posilovně. Na zahřátí údu nikdy nezapomínejte jde o důležitý faktor, který napomáhá při hojení a působí jako prevence před poškozením údu. Na zahřátí penisu použijte buď horkou osuškou nebo horkou koupelí. Pokud máte za sebou zahřívání přejdeme do fáze prodlužování údu.

Fáze prodlužování

Při tomto je nutné, aby byl penis v ochablém stavu, tento proces je nebezpečný, tak to nepřehánějte (může dojít k potrhání kůže a cévek). Chyťte penis těsně pod žaludem a tahejte jej směrem před sebe. Vydržte tak asi 15 sekund. Měly by jste pociťovat napínání. Pokud ano děláte to správně. Tento cvik opakujte zhruba 5x a poté nechte chvíli v klidu. Opět ho zase chytněte, ale netahejte před sebe, ale do stran opět opakujte 5x a přejděte do další fáze objemu. 

Zvětšení objemu penisu

Tento cvik na zvětšení údu je nejdůležitější, aplikujte lubrikační gel. Tímto cvikem docílíte rozšíření penisu. Tímto cvikem naženete více krve do topořivých těles a po dlouhodobém aplikovaní se tyto tělesa rozšíří natrvalo. Nyní přiveďte penis k erekci, nemusí být úplná. Dobře, nyní ho můžete uchopit ukazovákem a palcem u kořene, jako byste chtěli udělat z prstů O. Popojíždějte až k žaludu,  měli by jste ucítíte jak se penis plní. Tento postup opakujte min. 15 minut.

Rychlejší metody na zvětšení údu

        E-book - Jak zvětšit penis 2.0                        Vimax - Prášky na zvětšení údu                                  Xtrasize - Prášky na zvětšení penisu                 Cviky na zvětšení penisu