XtraSize recenze – Prášky na zvětšení penisu, které si zaslouží pozornost

Xtrasize - Prášky na zvětšení penisu
 • TOP 4 – produkt na zvětšení penisu
 • Průměrné zvětšení za měsíc o 0,3 cm
 • Průměrné rozšíření penisu o 0,2 cm
 • Nebyly zaznamenány vedlejší účinky
 • Zahraniční kvalita
Kde zakoupit produkt

Zvětšení a posílení penisu není vždycky jen v rukou chirurga a jeho operačního zákroku. XtraSize je výrobek, který zvětšuje nejen penis, ale také zvětšuje objem a to bez nutnosti operačního zákroku a tím pádem i bez bolesti. Nyní máte ideální příležitost tyto prášky na zvětšení penisu vyzkoušet a na vlastní kůži pocítit jeho účinky. Trápí vás velikost vašeho mužství? Už nemusí.

Postačí jen obstarat si tento doplněk stravy XtraSize a vždy ráno, před snídaní si jednu tabletku vzít. Účinky na sebe nenechají dlouho čekat, již několik týdnů od užívání tohoto doplňku stravy se dostaví silnější erekce a větší sexuální výkonnost. Zvětšení údu tak na sebe nenechá dlouho čekat, při dlouhodobějším užívání se váš penis může zvětšit až o 2,5 centimetru.

Vedlejší účinky, které sebou často přinášejí chemické výrobky, u tohoto doplňku stravy nejsou, není potřeba mít obavy. Doplněk stravy je produkován na přírodní bázi, složení je již mnoho let ověřeno a tím pádem je i účinné. Při vývoji doplňku stravy XtraSize asistovala řada odborníků a specialistů na výživu. Právě tito specialisté na výživu doplněk stravy XtraSize bez obav doporučují.

TIP: Vyzkoušejte výkonnější produkt na zvětšení penisu s názvem Vimax, který získal od našich čtenářů nejvyšší hodnocení a umístil se v našem online srovnávači na prvním místě.

Skvělé účinky, které tento produkt nabízí, okusilo již hodně mužů. Dá se říci, že výrobek rapidně mění mužské životy a to nejen v oblasti sexuální, ale také v zaměstnání a v soukromí. Sebevědomí se vrací zpět na svou výši.

Xtrasize prášky na zvětšení penisu - 1 balení

Cena: 1650 Kč
Cena za 1 balení: 1650 Kč
Ušetříte: 0 Kč
Cena za den: 27 Kč

Kde zakoupím balení?
Xtrasize prášky na zvětšení penisu - 2 balení

Cena: 2800 Kč
Cena za 1 balení: 1400 Kč
Ušetříte: 500 Kč
Cena za den: 23 Kč

Kde zakoupím balení?
Xtrasize prášky na zvětšení penisu - 3 balení

Cena: 3650 Kč
Cena za 1 balení: 1216 Kč
Ušetříte: 1300 Kč
Cena za den: 20 Kč

Kde zakoupím balení?

Jak je tomu ve skutečnosti s Xtrasize

Výrobek byl testován a výsledky, které přinesl, předčili očekávání. Zvětšení údu se dostavilo a úd je větší, objemnější a pevnější než předtím.

Hodnocení

Jak tyto tabletky XtraSize účinkují?

Aby byla mužská erekce dobrá a účinná, jsou stěžejní erektilní tkáně. Ty najdeme podél vnitřní strany mužského údu – dvě tkáně corpora cavernosa a jedna tkáň corpus spongiosum. Celá erekce je postavena na tom, že se erektilní tkáně corpora cavernosa pumpují krví.

Aby byla erekce co nejlepší, je zapotřebí, aby tyto erektilní tkáně byli co možná nejzdravější a co možná největší, pumpuje se do nich pak více krve. Doplněk stravy XtraSize má za cíl působit velmi dobrým způsobem na erektilní tkáně.

Ty jsou díky účinkům produktu zdravější a větší, což muži dopřává o dost lepší erekci. Erektilní tkáně, které jsou umístěné v mužském údu, zvětšují svůj objem a to má za následek zvětšování údu. Bojíte se, že, abyste stále dosahovali skvělých sexuálních prožitků, musíte doplněk stravy XtraSize konzumovat už nastálo?

Nemusíte se bát, účinky výrobku XtraSize jsou stálé! Když se funkce vašich erektilních tkání obnoví a dojde ke zvětšení údu, výrobek bez obav přestaňte brát. Zvětšení údu nepoleví a funkce erektilních tkání budou stále stejné.

Výrobek XtraSize vám dopřává trvalé zvětšení údu a lepší sexuální výkonnost. I když je kvalita vaší erekce dobrá a vy jste spokojeni, proti vyzkoušení doplňku stravy XtraSize vám nic nebrání. Díky výrobku si zvětšíte úd a docílíte dobrou funkci erektilních tkání.

Výhody produktu či metody Výhody

 • Produkt opravdu účinkuje
 • Získal doporučení zkušených lékařů
 • Doporučuje jej mnoho lidí
 • Výroba se zakládá na dobrých přísadách
 • Působí na zvětšení penisu
 • Účinky byly zaznamenány u 78% mužů
 • Zlepšuje erekci
 • Žádné zaznamenané vedlejší účinky

NEvýhody produktu či metody Nevýhody

 • Vysoká cena
 • Zahraniční prodejce
 • Zvětšení penisu není o tolik centimetrů možné (výrobce slibuje 7,5 cm)
 • Vysoké náklady za dopravu a poštu

Aby výrobek XtraSize dobře fungoval, je dobré jej užívat minimálně po šest měsíců, čili obstarat si rovnou tři balíčky výrobku. Výrobce uvádí zvětšení údu o 7,5 cm.

Je jasné, že tak velké zvětšení není možné, ovšem 0,5 – 2 cm zvětšení údu a zvětšení objemu, je už výsledek, který můžeme pokládat za reálný, za předpokladu, že budete přípravek užívat půlroku. Skvělý zážitek z milování, který vám přináší výrobek XtraSize rozhodně stojí za otestování.

Kde zakoupit produkt

Složení XtraSize přináší zajímavou přírodní kombinaci látek

Na vývoji doplňku stravy XtraSize se podílela řada odborníků z řad lékařů, ale i specialistů na výživu. Výsledkem je unikátní kombinace účinných látek, které příznivě ovlivňují funkčnost vašeho penisu a mění strukturu erektilních tkání – zvětšují je a umožňují jim absorbovat větší množství krve než normálně.

To se na první pohled projeví jednak na vaší erekci a velikosti penisu. Svým složením je produkt přírodního charakteru a neobsahuje žádné umělé složky.

 • Maca – kořen této rostliny podporuje libido a erekci. Dále se využívá u léků léčících problémy s prostatou, navíc je zdrojem energie a slibuje větší výdrž při pohlavním styku.
 • Saw palmety – přesněji se získává složka zvaná muirapuamin. Její účinky byly úspěšně otestovány v roce 1990, když bylo na kongresu etnofarmakologie ve Francii testováno na 260 mužů s problémovou erekcí.
 • Polipodium vulgare – Osladič obecný, který se hojně využívá především v lidovém léčitelství, na organismus působí detoxikačně a zlepšuje trávení.
 • Škornice šípolistá – extrakt z byliny, který se často označuje jako Horny Goat. Jedná se o silné afrodiziakum a má za následek zvýšenou sexuální aktivitu spolu se zvýšenou hladinou testosteronu.
Xtrasize prášky na zvětšení penisu - 1 balení

Cena: 1650 Kč
Cena za 1 balení: 1650 Kč
Ušetříte: 0 Kč
Cena za den: 27 Kč

Kde zakoupím balení?
Xtrasize prášky na zvětšení penisu - 2 balení

Cena: 2800 Kč
Cena za 1 balení: 1400 Kč
Ušetříte: 500 Kč
Cena za den: 23 Kč

Kde zakoupím balení?
Xtrasize prášky na zvětšení penisu - 3 balení

Cena: 3650 Kč
Cena za 1 balení: 1216 Kč
Ušetříte: 1300 Kč
Cena za den: 20 Kč

Kde zakoupím balení?

Kde koupit XtraSize

Produkt je nejjednodušší zakoupit na internetu. Nakupujte však jen z ověřených zdrojů, abyste nenaletěli případným podvodníkům. Je dobré se podívat na recenze obchodníka a nakoupit jen tam, kde budete mít jistotu, že obchod proběhne v pořádku a vy XtraSize dostanete. Jestliže nechcete nakupovat online, můžete se podívat i v kamenných prodejnách.

Doplněk stravy XtraSize je možno zakoupit ve třech baleních, liší se svou cenou a samozřejmě počtem tablet, které dostanete. Jeden kus XtraSize představuje 30 tabletek, ty vám vydrží na 30 dní užívání, denně se bere jedna tableta ráno před snídání. Avšak pro stoprocentní účinky se doporučuje užívat produkt alespoň po dobu čtyř až šesti měsíců.

Xtrasize - Prášky na zvětšení penisu

Základní balení vás vyjde zhruba na 1 650 Kč, zaplatíte tedy 27 Kč za jednu tabletu. Cena se samozřejmě může lišit podle prodejce, avšak nijak výrazně. Při koupi ekonomického balení, které obsahuje 120 tablet, zaplatíte 2 800 Kč – necelých 23 Kč za tabletu.

Nejvýhodnější a zároveň z hlediska dlouhodobého užívání, je balení 3 kusů XtraSize, které vás vyjde na 3 650 Kč. Při tomto balení vychází cena jedné tablety nejlépe, zaplatíte za ni 20 Kč. Navíc vám 180 tablet vydrží minimálně na 6 měsíce užívání, takže budete moci zpozorovat účinky.

Kde zakoupit produkt

XtraSize zkušenosti jiných uživatelů

Patříte mezi uživatele XtraSize a máte vlastní zkušenosti? Podělte se o ně se čtenáři do komentářů. Napište, jakých výsledků jste s produktem dosáhli a zda splnil nebo dokonce předčil vaše očekávání. Sdělte nám i špatnou zkušenost.

Všechny tyto uživatelské recenze pak mohou pomoci potenciálním zákazníkům s rozhodnutím, zda dát přednost tomuto produktu, nebo zakoupit jiný.

2022-11-14T11:29:46+00:00

Napsat komentář