Vakuová pumpa opravdu funguje, ale trvalé výsledky nečekejte

Vakuová pumpa na zvětšení penisu
  • Dočasné zvětšení penisu
  • Průměrné a skutečně zvětšení 1cm
  • Mnoho různých druhů
  • Pevnější erekce

  • Známá erotická pomůcka
Kde zakoupit produkt

Vakuové pumpy jako jistý „doping“ před sexem využívá velké množství mužů. Efekt je poměrně jednoduchý, snaží se svůj penis zvětšit, což přinese větší uspokojení jak jim samotným, tak partnerce. Ovšem pozor, v tomto případě nejde o trvalé zvětšení penisu jako u některých doplňků stravy, například Vimaxu či XtraSize, zvětšení penisu je pouze krátkodobé.

Stále však panuje otázka, zda vakuová pumpa opravdu funguje, zda dojde k očekávanému zvětšení penisu a co vše je s tím spojeno. Právě na to se pokusíme odpovědět. Podíváme se na to, jak vakuová pumpička pro muže vlastně funguje, čeho všeho s ní lze docílit a hlavně, jestli jsou s použitím spojena nějaká rizika, o kterých byste rozhodně měli vědět.

Jak vlastně vakuová pumpa funguje?

Pokud si celý přístroj velmi zjednodušíme, potom vlastně není vakuová pumpa nic jiného než válec, ve kterém vzniká podtlak pomocí zařízení, které z něj odsává vzduch. Tento jednoduchý princip ve výsledku zapříčiní, že se do penisu, konkrétně do topořivých tělísek, které jsou v penisu všehovšudy tři, nažene mnohem více krve než ve stavu běžné erekce.

Vakuová pumpa skutečně funguje, ale trvalého výsledku s ní nikdy neočekávejte. Dokážete si představit, že si budete muset před každým sexem napumpovat penis?“

Jestliže jsou topořivá tělíska schopna pojmout více krve, musí u nich dojít ke zvětšení objemu – to je přesně to, čeho vakuové pumpy dosahují. Se zvětšením objemu těchto tělísek se zároveň zvětší i objem penisu, a to jak ve své šířce tak délce. Navíc je potom muž schopen dosáhnout mnohem pevnější a déletrvající erekce.

Z předchozího popisu je tedy skutečně jasné, že vakuové pumpy opravdu fungují. Penis dokáží zvětšit, dokonce jsou schopny odstranit problémy s erekcí a díky prokrvení penisu celkově zlepšit jeho funkci. Jediným problém je, že účinek je opravdu jen dočasný. Alternativou pro trvalé zvětšení penisu může být natahovač neboli extender penisu Andropenis, který rozhodně stojí za prozkoumání.

Použití vakuové pumpy je jednoduché, ale skrývá rizika

Zásadní pravidlo zní – lubrikujte! Potom půjde všechno snáz. Na gumovou manžetu vakuové pumpy na penis naneste dostatečné množství lubrikačního gelu, aby penis mohl lehce proniknout dovnitř. Poté penis opatrně zasuňte do pumpy, je důležité penis zasunout až po kořen, aby bylo těsnění dokonalé. Poté začněte pomalu odsávat vzduch z pumpičky.

TIP: pro dokonalé těsnění a s tím spojený opravdu vysoký podtlak, si vyholte ochlupení. Po vytažení penisu z pumpy nasaďte erekční kroužek, tím zabráníte úniku přebytečné krve z penisu.

Nyní by se měla pomalu dostavovat erekce. Jakmile se erekce dostaví, ještě pár minut počkejte a poté odpusťte ventil nebo přestaňte prstem těsnit otvor pro únik vzduchu – platí pro levnější vakuové pumpy. Tímto tlak odpadne a vy můžete pohodlně vytáhnout úd z těla pumpy.

Vakuová pumpa - Použití

Rizika spojená s použitím

Existují případy, kdy byste si měli použití vakuové pumpy raději rozmyslet. Platí to zejména, pokud trpíte některým z níže vypsaných problémů. V takovém případě vám může zvýšit rizika spojený s onemocněním nebo dokonce ohrozit na životě. Je třeba však mít na paměti, že o zmíněných problémech ani nemusíte vědět, mohou být skryté.

Vakuovou pumpu na penis nepoužívejte v těchto případech:

  • problémy s krevním tlakem
  • užívání léků na krevní tlak
  • trpíte-li cukrovkou
  • pokud u vás existuje rizik trombózy

Rizika jsou však spojeny i se zdravými jedinci. Málokdo ví, že v případě příliš silné erekce – a zvláště, pokud to s pumpou opravdu přeženete, se mohou ve tkáních penisu vytvořit malé trhlinky. Jsou doloženy také případy, kdy v penisu prasklo topořivé tělísko. V takových případech si můžete přivodit až nevratné poškození. Vaše erekce pak může být velmi slabá nebo dokonce žádná.

Jestliže máte strach z použití vakuové pumpy, můžete vyzkoušet cviky na penis. V podstatě přinášejí stejné výsledky, dokonce stálé. Jedinou nevýhodou je, že musíte s penisem cvičit alespoň 2 až 3 měsíce, a to nejlépe alespoň 20 minut denně. Zároveň jsou cviky poměrně náročné na techniku provedení, avšak skutečně fungují. Lze pomocí nic penis zvětšit a prodloužit.

Postup, jak minimalizovat zdravotní rizika

Pro začátek nepoužívejte maximální podtlak, počkejte, až budete zkušenější, prozatím si vyzkoušejte, co všechno pumpa dokáže. Je také dobré používat ze začátku pumpu spíše kratší dobu, například 10 minut. Postupem času si zvyknete a můžete použít silnější podtlak po delší dobu. Avšak nikdy vakuovou pumpu nepoužívejte déle než 30 minut, jinak se vystavujete poškození údu.

Jak to tedy je, fungují vakuové pumpy?

Samozřejmě, vakuové pumpy skutečně fungují, ovšem nemůžete spoléhat na to, že jejich účinek bude trvalý – to v žádném případě. Pro trvalé účinky vyzkoušejte přírodní doplňky stravy, cviky na penis nebo natahovače penisu. U těchto alternativ jsou skutečně popsány trvalé výsledky. Ovšem jejich doba používání se blíží 3 až 6 měsícům, do té doby nemůžete očekávat skutečné výsledky.

Jak již bylo zmíněno, vakuové pumpy působí pouze krátkodobě, ovšem jsou opravdu schopny penis relativně zvětšit. V každém případě vyšší prokrvení podpoří erekci, která bude mnohem silnější, než jste normálně zvyklí. Penis také bude citlivější, což vám přinese intenzivnější zážitky a okoření váš sexuální život.

Účinnější alternativy na zvětšení penisu:

2017-11-22T09:13:33+00:00

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.