Vyplatí se chirurgické zvětšení penisu? My tvrdíme, že existují lepší možnosti, jak úd zvětšit

Vyplatí se chirurgické zvětšení penisu?
 • Velmi riziková metoda na zvětšení
 • Průměrné a skutečné zvětšení 1-2cm
 • Velmi drahá metoda
 • Výsledky nemusí být 100%
 • Známá metoda na zvětšení údu
Šetrnější metody na zvětšení

Plastická operace je dnes běžná, dalo by se říct, že součástí dnešního života. Přesto je nejčastěji spojována spíše se ženami. Plastické zvětšení prsou je natolik běžné, že se považuje za zcela přirozenou věc. Není se čemu divit, nespokojenost se svými ňadry totiž často vede až k depresím, podrážděnosti a zkrátka špatnému psychickému stavu žen. Potvrzují to psychologické studie a samozřejmě samotné ženy.

TIP: Zajímá vás plastická operace prsou více? Přečtěte si o výsledcích i možných rizicích plastické operace, protože podobně je to také u chirurgického zvětšení penisu. Opravdu tento zákrok stojí za podstoupení všech rizik?

Muži jsou na tom podobně jako ženy. Pokud ženy považují ňadra za svou přednost a v jistém smyslu i ženství, potom muži považují přirozeně penis jako důkaz svého mužství. A nespokojenost mužů se svým penisem je vysoká, odhaduje se, že každý třetí muž má výhrady ke svému přirození, každý druhý by raději měl penis větší. Má to samozřejmě i své praktické důvody, protože větší penis může ženám přinést větší uspokojení. A kvalitní sex mužům dodá na sebevědomí.

Proč muži chtějí větší mužství?

Důvodů je hned několik, především proto, že žádný muž nechce zažívat pocit potupy tehdy, když nedokáže ženu dostatečně uspokojit – a s větším penisem to jde přece jen snadněji. Dalším, důvodem, jak už bylo řečeno, je sebevědomí. Ačkoli to může znít zvláštně, větší penis dodává mužům sebevědomí, i když možná nepřímo. Podobně jako velikost ženských ňader může ženě přidávat na pocitu vlastní atraktivnosti, a tím samozřejmě zvyšovat i její sebevědomí.

Dále může hrát roli i samotné uspokojení muže. Málo se ví, že velikost penisu má vliv na prožitek při sexu u mužů. Penis je sám o sobě velmi citlivý a jeho dráždění muže uspokojuje a dovádí je k orgasmu. Větší penis může často přinést muži i větší uspokojení, je to dáno také proto, že muže obecně vzrušuje uspokojování partnerky – a čím lépe ji uspokojí, tím lepší stimulace a uspokojení mohou dosáhnout u sebe, až nakonec prožijí absolutní orgasmus.

Chirurgické zvětšení penisu s sebou nese rizika

Pokrok medicíny je nezastavitelný. Není to tak dávno, co plastická operace penisu ještě nebyla zcela běžná a proveditelná. Dnes je poměrně hojně využívána, přesto s sebou přináší rizika, která byste určitě neměli podceňovat – zvláště ne, když existují i jiné možnosti, jak zvětšit penis, a to velmi nenásilně a šetrně. Konec konců, chirurgické zvětšení ani není tak zázračné, jak si možná představujete. Zatímco u žen je klidně možné prsa zvětšit rázem o dvě velikosti, u mužů to neplatí. Výsledek operativního zvětšení penisu jsou stěží 3 cm, nejběžněji 1–2 cm.

Zvětšení penisu chirurgickou cestou je jen relativní zvětšení, spočívá pouze v uvolnění vazu, který penis drží u stydké kosti.

Zjednodušeně řečeno je penis houbovitá tkáň, která se při vzrušení plní krví a tím dochází k erekci. Pokud se na celou věc podíváme odborněji, plní se krví topořivá tělíska, které jsou v penisu tři – tedy zmíněná houbovitá tkáň. Tu nelze chirurgicky zvětšit, protože v případě proříznutí či jiného nešetrného zásahu se zjizví. Na místě zjizvení se pak penis při erekci nepřirozeně deformuje – nejčastěji se ohne. Takové zakřivení je velmi omezující nejen v sexuálním životě.

Nepřirozené zakřivení penisu může být i vrozené, nazývá se Peyronieho choroba neboli nemoc zakřivení penisu.

Výhody a nevýhody chirurgického zvětšení penisu

Z našeho hlediska NEMŮŽEME chirurgické zvětšení penisu doporučit, protože s sebou nepřináší téměř žádné výhody. Volně dostupné doplňky stravy, případně pomůcky nebo i relativně obyčejné cviky vám přinesou lepší výsledky.

 • zvětšení penisu o 1–2 cm, v ojedinělých případech o 3 cm
 • rizikový zákrok, který může poškodit topořivá tělíska
 • zbytečně bolestivý způsob zvětšení penisu
 • finančně velmi nákladný zákrok
 • při opravdu nezdařené operaci může dojít až k impotenci

Operace je v porovnání s výsledky zbytečně nákladná

Chirurgické zvětšení penisu není levnou záležitostí. Pokud se podíváme na výsledek, potom je nepoměr mezi cenou a výkonem obrovský. Pohybuje se v rozmezí od 20 000 do 60 000 Kč. Cena se samozřejmě odvíjí od pracoviště, zkušeností lékaře, ale také od státu, ve kterém je operace prováděna. Nejlevněji vyjde v Polsku, naopak například na Slovensku je operace dražší než v České republice.

Například cviky na penis a Vimax Pills zvětší délku i objem penisu, a to také až o 3 cm. Rozdíl ve výsledku není žádný, ale nestojí vás prakticky nic, jen čas. Ušetříte tak až 60 000 Kč, které můžete využít rozumněji, co takhle skvělá dovolená u moře?

Chirurgické zvětšení penisu video

Pokud vás operativní zvětšení penisu zaujalo, můžete se podívat na video, jak probíhá. Odhalí vám tak tajemství, které byste jinak neviděli, protože operace probíhá v celkové anestezii. Podívejte se a posuďte sami, jestli je tohle pro vás správná volba, nebo dáte raději přednost šetrnějším metodám zvětšení penisu, které navíc často přináší lepší výsledky.

4 tipy na závěr, jak šetrně zvětšit penis a dosáhnout skutečných výsledků

 • Vimax Pills je přírodní produkt, který slibuje zvětšení penisu, lepší erekci i pomoc při oddálení předčasné ejakulace. Mezi našimi čtenář je velmi oblíbený, stejně tak se umístil na prvním místě v našich pravidelných recenzích. Pro nás je Vimax jasná volba.
 • XtraSize slibuje také zvětšení penisu a napomáhá dosáhnout lepší erekce. V recenzích dopadl velmi dobře, část čtenářů na něj nedá dopustit. Přesto XtraSize není tak účinný jako Vimax, ale existuje část jeho uživatelů, která tvrdí opak.
 • Cviky na penis vám pomohou zvětšit penis speciálním cvičením. Nestojí prakticky nic, jedná se tak o finančně nejméně nákladnou možnost. Budete však potřebovat čas a trpělivost, ovšem výsledky za to stojí. A navíc je takové cvičení velmi příjemné. Tajemství těchto cviků naleznete v našem e-booku Jak zvětšit penis 2.0 – díky vašemu zájmu rozšířené a detailnější vydání.
 • Návleky na penis s sebou přinášejí trochu jiný typ zvětšení. Penis tak zvětšíte speciálními návleky, které však dodají vašemu sexu zcela nový rozměr. Intenzivněji uspokojí vás i vaši partnerku, a to díky vroubkům, různým speciálním tvarům a příjemným vibracím. Navíc vaši partnerku dovedou k tolik magickému vaginálnímu orgasmu, a ta vás za to bude zbožňovat.

2017-11-22T09:11:04+00:00

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.