Větší penis o několik centimetrů s Jelqing cviky

Jelqing cviky - Větší penis o pár čísel s cviky na penis
 • Oblíbená metoda na zvětšení penisu
 • Průměrné a skutečně zvětšení 1 cm
 • Mnoho různých druhů
 • Pevnější erekce
 • Bez vedlejších účinků
Další cviky na penis

Běžným názorem je, že délka a šířka penisu má přímou souvislost s možností uspokojit partnerku během pohlavního styku. To potvrzují i vědecké studie, které navíc říkají, že s velikostí svého penisu je nespokojeno celých 55 % mužů. Ženy podle těchto průzkumů upřednostňují spíše šířku – 33 % žen, délku jako hlavní faktor považuje 21 % dotázaných žen.

Jestliže také patříte mezi těchto 55 % mužů, kteří nejsou spokojeni s rozměry svého penisu, nemusíte propadat depresím. Dnešní doba nabízí i jiná řešení než chirurgický zákrok, mnohem šetrnější, nebolestivá a daleko levnější. Kromě doplňků stravy pro zvětšení penisu doporučujeme takzvané jelqing cviky. Díky nim můžete svůj penis zvětšit až o několik centimetrů.

Jelqing cviky na zvětšení penisu jsou v poslední době stále více rozšířeny. Zvláště proto, že k nim nepotřebujete žádné další pomůcky, nevyžadují žádnou investici a navíc jsou šetrné k vašemu tělu. Můžete také vyzkoušet známé kegelovy cviky nebo základní cviky na penis.

Co mi jelqing cviky přinesou?

Cviky působí na zvětšení penisu, a to jak v délce tak šířce. Navíc díky nim budete moci dosáhnout ještě pevnější erekce a celkově lepšího prožitku při sexuální styku. První výsledky by se měly dostavit už během několika týdnů pravidelného cvičení. Záleží především na správně provedené technice cviků. Výsledky vás však mohou doslova ohromit, stejně jako mnoho jiných mužů.

Cviky jsou založeny na poměrně jednoduchém a lékařskými studiemi ověřeném principu. Během jejich provádění je průtok krve dostávající se do penisu mnohem větší, takže topořivá tělíska absorbují více krve a tím zvětší objem penisu, erekce bude navíc mnohem pevnější. Výsledný stav je dlouhotrvající, avšak musíte si zároveň uvědomit, že existuje hranice, po kterou je možno penis zvětšit.

Výhody produktu či metody Výhody

 • studiemi dokázané zvětšení penisu
 • pozitivní vliv na erekci
 • intenzivní pocit při sexu
 • výsledky jsou dlouhodobé
 • metoda bez jakéhokoli chirurgického zákroku
 • nejlevnější možnost zvětšení penisu

NEvýhody produktu či metody Nevýhody

 • složitější technika provedení cviků
 • efekt baseballové pálky

Prakticky jedinou nevýhodou jelqing cviků na zvětšení penisu je náročnost provedení cviku – a to zejména při několika prvních cvičeních. Jestliže budete cvičit nesprávně, může se stát, že docílíte takzvaného efektu baseballové pálky.

Poznáte to velmi jednoduše, protože u žaludu bude penis nejobjemnější a postupně, směrem ke kořenu, se bude zužovat. Tento problém není trvalý a po nějakém čase sám od sebe odezní, nicméně dokáže znepříjemnit sexuální život.

TIP: Pokud hledáte rychlejší a účinnější metodu na zvětšení penisu, potom doporučujeme osvědčené prášky na zvětšení penis – Vimax PillsXtrasize.  nebo se můžete podívat do našeho online srovnávače produktů.

Správná technika jelqing cviků

Ze všeho nejdříve musíte dosáhnout asi poloviční až tříčtvrteční erekce. Jestliže vaše erekce bude zcela pevná, potom cviky neprovádějte, jednak mohou být bolestivé a zároveň si můžete lehce způsobit zranění. Po dosažená správné míry erekce uchopte penis u kořene, spojte palec a ukazováček tak, že budou tvořit gesto ve smyslu „OK“, zkrátka okolo penisu vznikne kroužek.

Správná technika jelqing cviků

TIP: Pokud penis nechytnete dle vysvětlivek, protože dosahuje menší velikosti, můžete použít techniku, která je zobrazena výše na obrázku. (Otočíte prsty směrem ven)

Následné penis tímto gestem sevřete a postupujte pohybem od kořene až k žaludu, čímž tlačíte krev. Pohyb vytvoří tlak na erektilní tělíska v penisu, hladké svalstvo a krevní cévy – následně bude schopný pojmout větší objem krve.

Video ukázka techniky

Jelikož se připravujeme na tvorbu videí, našli jsme pro vás zahraniční verzi, která vám ukáže celý postup Jelqing cviků ve video návodu. K tomuto videu stačí náš popisek, nemusíte tak rozumět tomu, co představitel mluví.

Vlhký jelqing na zvětšení penisu

V tomto případě je postup zcela totožný, ovšem cvik se provádí za pomocí lubrikantu. Metoda je snazší a také příjemnější, proto je vhodná i pro začátečníky. Snažte se však využívat kvalitní lubrikanty, levnější náhražky nebo dokonce tělová mléka a jiné kosmetické přípravky jako sprchové gely, mohou způsobit nepříjemné komplikace v podobě podráždění kůže.

Nejdříve penis zahřejte, tím dojde k zahřátí svalu a prokrvení, následně ho můžete lehce protáhnout. Snížíte tím riziko natažení svalu a navíc bude penis poddajnější, takže se vám budou cviky provádět snáz. K zahřátí můžete využít například teplou vodu nebo navlhčený ručník. Nahřívání je dobré neuspěchat a několikrát opakovat. Až si budete jisti, že je penis připraven, začněte pomalu cvik provádět.

Postupujte podle výše popsané techniky. Cvik provádějte asi 15 až 30 minut – každý pohyb od kořene směrem k žaludu by měl trvat asi 3 až 4 vteřiny. Samotného žaludu se však nedotýkejte.

 • penis dostatečně zahřejte
 • použijte kvalitní lubrikant
 • spojte okolo penisu ukazováček a palec v gesto „OK“
 • penis takto uchopte u kořene
 • postupně tahem přejeďte až k žaludu
 • cvičte nejméně 15 minut

Metoda suchého jelqingu

Jelqing cviky na penis bez použití lubrikantu jsou určeny převážně pro ty, kteří dokonale ovládají techniku. Suchý jelqing je totiž mnohem náročnější než vlhký, ale má obrovskou výhodu, protože je sexuálně méně vzrušivý.

Nemusíte tak řešit případnou silnou erekci, která naopak může u vlhké metody snadno nastat. Některé studie navíc ukazují, že suchý jelqing přináší o něco výraznější výsledky.

První viditelné změny

Změny se projevují značně individuálně, je proto těžké říci, kdy budete první výrazné a viditelní změny pozorovat i u svého penisu. Prvním předpokladem je pravidelné cvičení a správná technika, druhým jednoznačně výdrž – cviky opakujte po dobu nejméně dvou až tří měsíců. Poté byste měli pocítit pozitivní výsledky.

Našimi testováními a referencemi našich čtenářů jsme zaznamenali první výsledky v podobě lepší a tvrdší erekce do 1 týdne a zvětšení penisu jsme zaznamenali až od druhého měsíce intenzivního cvičení. Bohužel, nic není zcela zadarmo, musíte investovat svůj čas.

Zkušenosti s jelqing cviky

Pokud máte vlastní zkušenosti s jelqing cviky, napište nám a sdělte své výsledky. Pochlubte se, jak se vám podařilo zvětšit své přirození. Můžete tak motivovat ostatní čtenáře k tomu, aby začali cviky provádět sami. Každá zkušenost může být nápomocná. Zároveň se nebojte sdělit i své negativní zkušenosti.

Další účinné alternativy na zvětšení penisu:

2017-11-22T09:11:35+00:00

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.