Kegelovy cviky vám pomohou zvětšit penis a podpořit erekci

Kegelovy cviky vám pomohou zvětšit penis a podpořit erekci
 • Řeší problémy s erekcí
 • Erekce je pevnější a déletrvající
 • Zabrání předčasné ejakulaci
 • Využívají se ve zdravotnictví
 • Podporují delší výdrž při sexu
Další cviky na penis

S velikosti svého penisu je nespokojeno stále více mužů. Mnoho z nich následně pátrá po možnostech plastické operace penisu, ale takto drastické řešení není vůbec potřeba. Penis si můžete zvětšit také cviky. Věděli jste, že Kegelovy cviky mají úžasný vliv na mužský penis?

Občas se stane, že něco, co je primárně vyvinuto pro ženy, se později ukáže jako blahodárná věc pro muže. Jedním z takových příkladů jsou takzvané Kegelovy cviky vyvinuté roku 1948 americkým gynekologem Arnoldem Kegelem.

Zaměřeny byly zejména na procvičování a zpevnění svalů v oblasti pochvy a močové trubice, společně s pánevním dnem. Procvičování kegelových cviků vede u žen ke zvýšení vzrušení a snadnějšímu dosažení orgasmu.

Kegelovy cviky můžete provádět kdekoli, jsou zcela diskrétní a nezaberou vám více než pár minut denně. Odměnou vám bude lepší sexuální život a větší penis.

Později se ukázalo, že právě u mužů mohu cviky oddálit ejakulaci a dopomoci k větší a mnohem pevnější erekci. Právě kegelovým cvikům pro muže se budeme věnovat podrobněji.

Zjednodušeně můžeme říci, že cvičení spočívá v zatínání svalstva, stejně jako například při zadržování močení. Poslední studie ukázaly, že Kegelovy cviky pro muže mohou také zvětšovat penis a dopomoci tak k zajímavým výsledkům.

Jak Kegelovy cviky pro muže účinkují?

Jak už bylo zmíněno, Kegelovy cviky pomáhají ovlivnit sexuální život mužů. Postarají se o předčasnou ejakulaci, nedostatečnou erekci, napomohou k větší tvorbě spermatu, zvětší váš penis a celkově jsou pro sexuální život mužů blahodárné.

Cviky mohou jednoduše nahradit různé léky a doplňky stravy, navíc výsledky jsou dlouhotrvající, což u většiny doplňků stravy a jiných přípravků rozhodně neplatí. Další nespornou výhodou je bezpečnost cviků.

+ Výhody

 • zabrání předčasné ejakulaci
 • řeší problémy s erekcí
 • erekce je pevnější a déletrvající
 • zvětšují a prodlužují penis
 • napomáhají k větší tvorbě spermatu
 • podporují delší výdrž při sexu
 • zlepšují sexuální zážitek

Pokud jste se rozhodli zvětšit si penis touto šetrnou cestou, navíc celkově zlepšit svou chuť k sexu, podpořit erekci a překvapit svou partnerku, doporučujeme vyzkoušet všechny Kegelovy cviky – existuje několik variant.

Během našeho testování kegelových cviků můžeme jednoznačně potvrdit jejich účinnost. A není se čemu divit, vždyť se Kegelovy cviky využívají dodnes ve zdravotnictví, navíc jsou běžně zdarma dostupné, takže můžete začít cvičit už dnes.

 • vyvrcholení je intenzivnější
 • nepřichází předčasná ejakulace
 • penis dosáhl ve ztopořeném stavu větších rozměrů
 • sexuální výkonnost je lepší
 • erekce se zdá mnohem pevnější

Další účinnější metody na zvětšení penisu

Vimax na erekci a zvětšení penisu - 1 balení

Vimax

Oblíbené Kanadské prášky na zvětšení penisu, zlepšení erekce a sexuální výkonnosti. Díky přírodnímu složení se nemusíte obávat vedlejších účinků.
Recenze a zkušenosti

Kde zakoupím produkt?
Xtrasize na erekci a zvětšení penisu

Xtrasize

Další opravdu vynikající prášky na zvětšení penisu, které nás výsledky ohromily. Přírodní složení je samozřejmostí a vyjdou levněji než od konkurence.
Recenze a zkušenosti

Kde zakoupím produkt?
Andropenis natahovač penis - Extender

Andropenis

Celosvětově uznávaná pomůcka na srovnání penisu a zvětšení penisu. Andropenis je využíván i v lékařství a disponuje několika certifikáty. Cena je trochu vyšší.
Recenze a zkušenosti

Kde zakoupím produkt?

Jak správně provádět kegelovy cviky

Kegelovy cviky vám pomohou zvětšit penis a podpořit erekci

Na samotném cvičení kegelových cviků není nic těžkého ani náročného, právě naopak, zvládne to bezesporu každý. Důležité je hlavně vydržet, mít při cvičení trpělivost a nepřestat během prvních 14 dnů, kdy neuvidíte výsledky. Kegelovy cviky pro muže jsou běh na dlouhou trať, ale uvidíte, že se vyplatí a z výsledků budete příjemně překvapeni.

Techniku cviků můžete provádět během močení nebo mimo něj. Vše spočívá v rytmickém zatínaní svalstva (podobně jako při zadržování močení) a následném postupném uvolnění. Celkově byste měli dosáhnout asi 30 až 40 opakování, tedy zatnutí a povolení svalů. Pokud chcete vidět opravdové změny a výsledky, doporučujeme cvičení opakovat až 3krát během dne. Ze začátku můžete stahy provádět pouze krátké, ale postupem času se je snažte prodlužovat, nejlépe až na 10 sekund.

Někteří muži nejsou schopni zatnout svaly, se kterými musíte při kegelových cvicích pracovat. Ukazuje to naprostou ochablost těchto svalů. Postupným tréningem se ale problém sám vyřeší.

TIP: Vyzkoušejte i jiné cviky na penis, které mohou výrazně zvětšit jeho objem nebo můžete vyzkoušet ověřené doplňky stravy s rychlými účinky.

Pokud se rozhodnete pro cvičení kegelových cviků při močení, pak je postup opravdu jednoduchý. Vše spočívá ve snaze postupně utlumit proud moči – měli byste se však soustředit, abyste nezatínali jiné svaly než je skutečně nutné. Musíte se naučit zatínat jen tu správnou skupinu svalů.

Zajímavou alternativou k samotnému cvičení může být orgasmus, kdy dochází k samovolnému, tedy nekontrolovatelnému stahování těchto svalů, i když jen po velmi krátkou dobu. Níže můžete vidět video ukázku z dalších kegelových cviků, které mají rovněž vliv na mužský úd.

Kegelovy cviky pro muže video

Kegelovy cviky video vám ukáže, jak správně cviky provádět, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat. Tento video návod obsahuje fyzický kegelový cviky, který provádíte s vlastní váhou.

Instruktážní videa u cviků jsou velmi důležitá, protože se můžete vyvarovat zbytečných chyb. Chyby u kegelových cviků sice nejsou nijak nebezpečné, ale celkově mohou snižovat jejich účinnost, což je samozřejmě nežádoucí a zbytečné.

Jak často cvičit kegelovy cviky?

Záleží jen na vás, jakou vůli máte, a jak si trénink nastavíte. Spíše v samotných začátcích se doporučuje kegelovy cviky pro muže cvičit méně často, protože by mohlo dojít k přemožení svalu. Ideální případ do začátku je cvičit obden, a to alespoň po dobu týdne až 14 dnů.

Za tuto dobu byste již měli udržet svaly dlouhodobě sevřené a nic vám tedy nebude bránit zvýšit si zátěž. Můžete začít posilovat každý den a to až 3x nebo dokonce 4x denně.

Vždy však myslete na to, že nadměrným cvičením si můžete spíše uškodit. Je to stejné jako při klasickém posilování, kde můžeme nejčastěji pozorovat namožené svaly, trhlinky ve svalech a podobné problémy, které si žádají klid a rekonvalescenci.

Kegelovy cviky jsou sice bezpečné, ale při nadměrném cvičení může dojít ke zdravotním rizikům či problémům – nutno dodat, že naprosto zbytečně. Podívejte se na další cviky na penis, které jsme otestovali.

2022-11-14T12:03:23+00:00

Napsat komentář