Primulus – Vitamíny pro muže ve vás probudí novou vášeň

Recenze na Primulus - Vitamíny pro muže
 • Zvyšuje mužský testosteron
 • Zvyšuje chuť na sex
 • 100% přírodní produkt
 • Dodává pozitivní náladu
 • Výrazný vliv na zlepšení erekce
 • Zvyšuje sexuální výkonnost
Kde zakoupit produkt

Velikost penisu trápí podstatnou část mužské populace. Odhaduje se, že až každý třetí muž je nespokojen s velikostí svého penisu a hodnotí ho jako příliš malý nebo průměrný. Jen málokterý muž dokáže ohodnotit svůj úd jako nadprůměrný. Většina mužů by chtěla svůj penis zvětšit, ale zároveň nechtějí podstupovat rizikovou a poměrně finančně nákladnou operaci.

Naštěstí existuje mnohem více způsobů, jak penis zvětšit. Kromě již zmíněné operace, kterou však nedoporučujeme, protože je nešetrná, existují i další možnosti, které sice nepřinesou požadovaný výsledek ihned, ale můžeme vám zaručit, že skutečně fungují. Jedná se především o cviky a doplňky stravy. Právě jeden z doplňků stravy společně se cviky na zvětšení penisu si představíme, konkrétně se jedná o vitamíny pro muže – Primulus.

„Skutečně výrazných výsledků a zvětšení objemu penisu dosáhnete s Primulusem v kombinaci se cviky na zvětšení penisu.“

Primulus recenze přináší podrobně rozebraný doplněk stravy, který se vyrábí v České republice a zároveň je laboratorně testován. Chlubí se tím, že jeho složení reflektuje nejnovější vědecké výzkumy a proto je vždy o krok napřed.

Zvětšení penisu, vyšší hladina testosteronu a lepší erekce

Multivitamíny pro muže Primulus slibují poměrně velkou škálu účinků. Jednak by měly zvětšit penis, a to právě díky obsahu kotvičníku zemnímu (Tribulus terrestris), dále pak zvýšení hladiny testosteronu a s tím spojené zvýšené libido. Také se uvádí, že efektivně odbourávají únavu i celkově zlepšují regeneraci organismu a posilují imunitu.

Právě obsah kotvičníku zemního, který je ve velké míře v Primulus vitamínech pro muže zastoupen, příznivě ovlivňuje velikost penisu. Velikost, tedy kromě toho, že je samozřejmě dána fyziologickými proporcemi, se odvíjí podle možnosti, kolik krve dokáží pojmout topořivá tělíska.

Co způsobuje zvýšený testosteron

Topořivá tělíska jsou časem méně a méně průchodné, i když to na první pohled nemusíte zpozorovat – mohou se zanášet a ucpávat jako ostatní tkáně nebo cévy v organismu. Poté nejsou schopny pojmout dostatečné množství krve, což se projeví na nedostatečné erekci, penis nebude schopen plně navýšit svůj objem a navíc může být problém takovou erekci udržet.

Tablety Primulus spolu s kotvičníkem zemním se snaží opět topořivá tělíska zprůchodnit, po jeho užívání jsou daleko zdravější a větší, protože je kotvičník rozšíří – dokáží tak pojmout větší objem krve. To se samozřejmě příznivě projeví na velikosti penisu, jestliže jsou větší topořivá tělíska a pojmou více krve, potom je celkově větší také váš úd.

Primulus společně se cviky na penis

Cviky na zvětšení penisuNejefektivnější kombinací, jak penis zvětšit, jsou bezesporu cviky na zvětšení penisu společně s Primulusem. Díky této kombinaci dosáhnete daleko rychleji viditelných výsledků, navíc budou nadprůměrné. Cviky na penis v kombinaci s Primulusem zvětší penis v šířce i délce. Můžete také docílit mnohem silnější erekce a výrazně zvýšit svůj sexuální výkon.

Cviky na zvětšení penisu pracují rovněž s topořivými tělísky, ovšem oproti kotvičníku na jiné bázi, i když úkolem je taktéž zprůchodnit tělíska a zvětšit jejich objem, aby dokázaly pojmout více krve a celkově se zlepšily všechny funkce penisu. Vyzkoušejte klinicky testované cviky, které vám neublíží, ale opravdu fungují, což potvrzují samotní čtenáři.

Všechny cviky jsme detailně shrnuli a popsali v e-boocích, které se krátce po svém vydání staly velmi oblíbenými. Obsahují rady, techniky cviků, detailní popis včetně praktických ukázek.

Nízká hladina testosteronu

Další možností, jak může Primulus ovlivnit velikost vašeho penisu, je testosteron. Tento mužský pohlavní hormon je zodpovědný za vývoj „mužský primárních a sekundárních pohlavních znaků“, jak uvádí přímo výrobce. Jeho úbytek má vliv nejen na vitalitu, ale také na erekci. Jestliže je vaše hladina testosteronu nízká, nemůže být ani erekce dostatečná, takže nikdy nedosáhnete plného objemu penisu.

Vitamíny pro muže Primulus jsou čistě přírodním doplňkem stravy

Jestliže dáváte přednost českým výrobkům, měl by pro vás být Primulus jasnou volbou, vyrábí se totiž v České republice. To sice samo o sobě nic neznamená, ovšem vyrábí se čistě z přírodních doplňků, z výtažků bylin, vitamínů a pečlivě vybraných minerálů, díky čemuž má unikátní složení, které nenabízí téměř žádný jiný produkt na zvětšení penisu a zlepšení erekce.

„Herkules se z vás sice díky Primulusu nestane, ale rozhodně se budete cítit silnější a vitálnější, což se projeví také v sexuálním životě.“

Receptura s vysokým obsahem účinných látek totiž neřeší pouze důsledky, ale v první řadě se zaměřuje na příčiny. Celkově podporuje vitalitu a zvyšuje hladinu testosteronu. Právě díky tomu dokáže spolehlivě zvětšit váš penis, zvýšit sexuální libido, podpořit erekci a odbourat únavu. Působí tedy komplexně na celé, při jeho užívání budete prokazatelně zdravější.

+ Výhody

 • zvětšení objemu penisu a lepší funkčnost
 • zlepšení erekce a větší pevnost
 • větší chuť na sex
 • navýšení energie
 • celková vitalita
 • zlepšení imunitního systému
 • zlepšení regenerace organismu
 • zcela přírodní produkt
 • laboratorně testováno
 • vyrobeno v České republice

Pozitivní účinky jsme zaznamenali již po dvou měsících užívání. Některé, jako například odbourání únavy nebo celkově větší vitalita, se projeví mnohem dříve. Po dvou měsících však můžete pozorovat i změny ve velikosti vašeho penisu a zlepšení erekce. Zaznamenali jsme také větší výdrž a sílu, která byla znatelná.

– Nevýhody

Vzhledem k tomu, že je přípravek zcela na přírodní bázi, nezaznamenali jsme žádné negativní ani vedlejší účinky.

Kde zakoupit produkt

Složení vitamínů pro muže Primulus a dávkování

 • Vitamín D3 nebo také „sluneční vitamín“ je jeden z nejdůležitějších vitamínů pro lidský organismus. Podporuje správnou funkci imunitního systému a udržuje zdravé zuby i kosti. Přispívá také k normální činnosti svalů.
 • Vitamín B6 urychluje chemické reakce v buňkách. Podporuje funkci enzymů, které působí při rozkladu a následném zužitkování cukrů, bílkovin a tuků. Celkově také stabilizuje nervovou soustavu.
 • Vitamín C je jeden ze zásadních vitamínů pro lidský organismus. Stimuluje tvorbu bílých a červených krvinek, vývoj kostí i chrupavek a posiluje imunitu.
 • Zinek je nezbytný pro syntézu DNA a pro správnou funkci organismu. Jeho nedostatek se projevuje zejména zvýšenou únavou.
 • Hořčík se podílí na energetické přeměně, syntéze proteinů a DNA. Pomáhá udržovat správnou funkčnost svalů a příznivě působí na nervovou soustavu.
 • Selen příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu, podporuje funkčnost jater a štítné žlázy.
 • Pískavice obsahuje velké množství olejů i bílkovin, podporuje trávení a celkově příznivě působí na zažívání.
 • Kotvičník zemní reguluje hladinu testosteronu, podporuje regeneraci a příznivě ovlivňuje svaly. Rozšiřuje cévy a tkáně. U mužů podporuje spermatogenezi. Též působí jako afrodiziakum.
 • Extrakt z černého pepře se využívá jako antioxidant a aditivum, urychluje vstřebávání jiných účinných látek.

Primulus multivitamín pro muže se užívá 2× denně – ráno a večer. Pro lepší vstřebání účinných látek můžete první tabletu ráno užít na lačno.

Kde zakoupit produkt

Zkušenosti uživatelů Primulus

Jestliže jste vyzkoušeli Primulus vitamíny, napište nám svůj názor. Můžete se rozdělit s ostatními čtenáři o své zkušenosti. Napište, za jak dlouho jste pozorovali výsledky, v jaké míře se projevily a zda jste s produktem spokojeni.

Snažíme se svým čtenářům nabízet nejpřesnější reálné výsledky samotných uživatelů. Každý názor může pomoci při rozhodování jiných mužů, zda produkt vyzkoušet.

[WPCR_INSERT]

 

2017-11-28T11:41:13+00:00

Napsat komentář