Připínací penisy jako ideální erotická hračka pro vaše společné chvíle

Připínací penisy jako ideální erotická hračka pro vaše společné chvíle
  • Okamžité zvětšení penisu
  • Mnoho druhů a velikostí
  • Vyzkoušíte si sex s velkým penisem
  • Dráždí a stimuluje partnerku
  • Nízká cena bez trvalých výsledků
Ověřený prodejce produktů

Připínací penisy jsou v poslední době velmi v oblibě, a to jak u žen, tak u mužů. Přesto existuje ještě velké procento lidí, kteří netuší, k čemu by mohl připínací penis u muže sloužit – má přece svůj vlastní, no ne? To je samozřejmě pravda, ale existuje poměrně hodně žen i mužů, kteří se s jedním penisem nespokojí, kteří mají rádi ozvláštnění svého sexuálního styku – a připínací penis je přesně to, co vám sex rozšíří o další dimenzi a zpestří ho ve všech svých detailech.

„Dřív jsem se připínacím penisům bránila, ale později jsme se s mužem dívali na porno, kde ho používali. Změnila jsem názor a teď si ho nemůžu vynachválit, teda vlastně oba dva.“ – Marcela, 36 let

Připínací penisy jsou většinou latexové nebo silikonové erotické pomůcky, které využijete zejména v případě, kdy si chcete vylepšit své sexuální zážitky. Připínací penis může udělat radost partnerce i partnerovi, záleží především na typu připínacího penisu. Existují 4 základní typy, 2 pro muže a dva pro ženy. Většinou připínací penis využívají muži nebo případně lesbičky v páru, nicméně možnosti jsou různé, mnohdy ho může použít i žena s mužem – vždy záleží na preferencích.

Rychlokurz o připínacích penisech

Připínací penisy jsou většinou latexové nebo silikonové erotické pomůcky, které mají jednoduché využití – vlastně plyne už ze samotné podstaty – měly by suplovat či doplňovat opravdový mužský penis. Jsou různé druhy, zatímco jedny mají zcela hladký povrch pro lepší průnik, jiné zase vsází na intenzivnější stimulaci pomocí vroubků a různých výstupků. Výběr vždy záleží na preferencích, ale také na použití připínacího penisu.

Tyto erotické pomůcky se kus od kusu velmi liší. Nejen hladkostí povrchu či vroubkováním, ale také různou délkou a šířkou penisu – podobně jako opravdové penisy. Každé ženě totiž vyhovuje jiný rozměr, a samozřejmě jsou rozměry důležité také podle toho, k čemu je připínací penis určen, zda k vaginálnímu či análnímu sexu. Objevovat se mohou i zcela vymyšlené tvary, které mají za úkol přinést ještě lepší stimulaci a prožitek.

Víte, že mnoho mužů řeší nevyhovující zakřivení penisu? Odborně Peyronieho chorobu, zatímco erotický průmysl vyrábí penisy s tímto typickým zakřivením – je po nich totiž obrovská poptávka, protože ženám přinášejí nové, nepoznané zážitky.

Jak připínací penisy použít?

Použití připínacích penisů je nepochybně všem nadmíru jasné – ostatně stačí trocha fantazie. Penisy můžete použít klasicky k vaginálnímu sexu, ale i análnímu nebo orálnímu, v tomto se meze nekladou a vždy záleží na preferencích páru. Jejich použití je velmi jednoduché, stačí ho připevnit na tělo a následně s ním zacházíte jako se svým vlastním penisem – skutečně to není vůbec žádná věda.

Většinou se skládají ze dvou hlavních částí. Tou primární, bez které se neobejdete, je univerzální postroj, do kterého upevníte umělý připínací penis. U levnějších výrobků je vyroben ze syntetických materiálů – PVC, latex. U dražších kousků se můžete setkat také s pravou kůží. Nejčastěji je upevnění řešeno pomocí dvou až tří pásů, které se uchytí za tělo.

Druhou částí, kterou lze ve většině případů měnit a volně k postroji připínat a odepínat, je dildo. Dildo jako připínací penis se výrazně neliší od klasického dilda a většinou je vyrobeno z gelu, latexu, ale i skla. Jsou různě tvarované a vyberete si vždy podle potřeby

TIP: Pokud chceš dosáhnout trvalého zvětšení penisu bez chirurgické operace, doporučujeme jedničku na trhu – Vimax Pills. Dále máme ověřené, že funkční je také Andropenis, Xtrasize, cviky na penis nebo kurz: Jak zvětšit penis 2.0.

Kdo nejčastěji připínací penisy používá?

  • Lesbičky často využívají umělé penisy, protože je to pro ně téměř jediná a přitom zajímavá možnost stimulace v páru. Snaží se tak napodobit soulož mezi mužem a ženou.
  • Ženy v dominantní roli, které si chtějí s partnerem vyměnit role, případně naopak. Někteří muži stojí o to být „osouloženi“ svými partnerkami. Většinou k tomu dochází u submisivních mužů a naopak dominantnějších žen.
  • Muži s poruchou erekce mohou také využít připínací penisy. Jednoduše nahradí svůj penis – není to sice ideální, ale jedná se o jednu z možností, jak partnerku uspokojit.
  • Muži, kteří si chtějí vyzkoušet dva penisy, by měli využít speciální model připínacích penisů, u kterých je navíc hned vedle otvor pro vlastní penis. Pro partnerku to může znamenat dvojnásobnou a dosud nepoznanou stimulaci.

Typy připínacích penisů

Klasické dělení typů připínacích penisů jsme v recenzi už několikrát zmínili. Jedná se o klasické dělení jako třeba u dild, tedy vaginální, anální a případně orální. Toto rozdělení je důležité dodržovat, protože například anální dilda jsou vyrobeny tak, že většinu žen nemusejí vaginálně uspokojit – a to zejména kvůli své délce a šířce, většinou jsou totiž menší než vaginální.

Připínací penisy se také dělí na pasivní a aktivní, Zatímco pasivní modely nemají žádnou další funkci, tak aktivní mohou ženu stimulovat různými způsoby.

TIP: 4 naprosto TOP produkty, které navždy promění váš sex

Dokážete si představit, že se svou partnerkou vyzkoušíte připínací penisy? Možná budete příjemně překvapeni, jak úžasné to může být – a právě pro vás jsme připravili speciální výběr těch nejlepších produktů, které opravdu stojí za vyzkoušení. Nezapomeňte, že nekvalitní připínací penis vám přinese celkově nekvalitní zážitek.

Připínací penis - Triple Flexi StimulatorTriple Flexi Stimulator
Přináší vám možnost, po které touží mnoho mužů, ale možná se ji bojí nahlas vyslovit – vyzkoušet si sex se dvěma penisy. Podle polohy bude Triple Flexi druhý připínací penis dráždit vagínu nebo anál. S tímhle pomocníkem vaše partnerka zažije dosud nepoznanou rozkoš.

 

Připínací penis -GigolinaGigolina
Téměř univerzální připínací penis, díky kterému nikdy nezažijete stereotypní sex. Můžete ho využít jako dildo s přísavkou, výkonný vibrátor, připínací penis pro muže nebo jako strap-on pro ženu.

 

 

Připínací penis - Pink SiliconePink Silicone
Speciální připínací penis určený pro ženy, které chtějí potěšit své partnery. Růžové nevibrační dildo je určeno pro dominantnější ženy, které chtějí „usouložit“ své protějšky – navíc se speciálním vroubkováním pro větší stimulaci.

 

Připínací penis VERZE - 1Dual Penetrator
Ideální pro případ, kdy chcete ženu stimulovat vaginálně i análně – s Dual Penetratorem to nebude žádný problém, prostě si ho jednoduše připnete na penis a použijete pro anální průnik, nebo naopak. Uvidíte, že vaše přítelkyně zažije dosud nepoznaný orgasmus.

2017-11-28T11:27:35+00:00

Napsat komentář